FIFA Soccer hileli apk indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

FIFA MOBİLE SOCCER v1.31.3 hileli mod, uzun zamandır beklenen hileli apk oyunlardan birisi. Hile sisteminin yapılması uzun sürdüğü için, siz değerli yeğenlerimle ancak paylaşabildim. Eğer hile güncellenir veya türkçe destek gelirse, burdan tekrar güncelleyeceğim. Çünkü oyun yapımcıları türkçe spiker geleceğini ve bazı menülerin türkçe olacağını söylemişti. İyi eğlenceler yeğenlerim.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

OYUN TANITIM VİDEOSU

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=SgRZQoXxEI8&w=320&h=266]

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

Oyun Etiketleri

FIFA MOBİLE HİLELİ APK

FIFA sıralamasında FIFA 18 üstünlüğü söz konusu olamaz. Hala oyunun birçok insan kendi en son sürümü. Hakem dahil sahada herkes çökmek için Ultimate team, kutlamalar ve en önemlisi yetenek. İlham verdi.Gerçekten daha önce olmamış bir şekilde oyunun online yönü yol açtı. Pro Clubs modu 10 arkadaşları ile oynamanıza izin ve muhtemelen gelmiş geçmiş en popüler oyun modu olan Ultimate Team gördük ilk kez.
İnanılmaz bir yorum hatırlıyorum. FIFA Soccer hileli indir Şemsiye ve sandviç hakkında konuşurken Andy Gray ve Martin Tyler. Bu oyun için çok şey arıyorum rezil line “söz değil.” Bunu bakarak büyük ölçüde Ronaldinho güzelken lol hatırlıyor başlar “”konuşmaları için bir istemi olarak var gibi görünüyor.

fifa mobil indir

Caribou müzikleri ve kariyer modunda herhangi bir geliştirme yapmadan bir gençlik oyuncu şansını küçük yoktu da yoktu. Yapılan ‘ne 11 özel ya da ayak, Arjen Robben tarzı kesim ve üst köşeye curling topu göndermek 60 üzeri her oyuncu açıkçası akıl almaz bir yeteneği vardı. Çok saçma oldu ve muhteşemdi.Morrissey müzikleri vardı. Morrissey.FIFA tekrar gerçek var. Gerçek hileler koparmak bize ilk dokunuş modu getirdiler. Demek ki bu sadece düz van Nistelrooy ya da Henry için savunma yırtıp topu geçtik demek.Oh ve serbest vuruş kaçırmak imkansız. Gidip kutuyu yere yakın ve gol garanti ediyoruz.

Birçok ünlü FIFA kariyerine başladığı FIFA 06. Andy Gray yorumcu ve Rooney ve Ronaldinho kapağında vardı. Genç ve saftım, çok görünüşe göre Wayne Brezilyalı süperstar için benzer bir standart olduğunu anlaması için akıllıca olacağını düşünen oyun durumda, tasarımcı gibi. Bu gün Fluminense de Kovboy botları temizleme işini almak için mücadele ederdi.

Oyunun kodlama tamamen elden geçirildi, ama gerçekte hepimiz için Blok Partisi tarafından tekrar Helikopter dinliyordu değer verdiğimizi söylediler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir