FARMVİLLE 2 hileli apk indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

FarmVille 2 v9.4.21 hileli apk,çiflik oyunları arasında en güzeli olarak biliniyor. Oyunumuzda amacımız en iyi ve güzel çifliği kurmak ve geliştirmek. Aldığımız ürünleri en güzel ücrete satmak.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

oyun etiketleri

FARMVİLLE 2 apk indir, FARMVİLLE 2 para hilesi, 

Adı hayal edebileceğiniz bütün olanakları ile ortalama bir çiftçinin cilt halinde olmanızı sağlar anlaşılması kolay olan “simülatörleri” türün inceleme: Tarım Simülatörü 2017 Oyun. Büyük yutturmaca ilk bölümü neden olmadı ama her parçası ile büyümeye devam eden club sadık aşağıdaki toplanan yayınladı. Küçük bir alan ile başlayın ve herhangi bir yardım olmadan. Yavaş yavaş yetiştirilmesi çiftçilik ve yeni mahsulün hasat nedense piyasada serbest depoların en azından biraz para ve dolgu tutmak satmaya çalışın.
İlk para çıkışıyla 17 Simülatörü tarım genişleyen ve sizin için tüm rutin işleri yapacak bir işgücünü işe alma hakkında düşünmek mümkün olacaktır. Aynı zamanda kimse farklı hayvan cins veya hasat yapmak başlamak için rahatsız ediyor. Önünüzde elbette net ve belirli hedefler bir oyun ayarlamaz – ana şey, arzu ve hayal gücü. Yeni teknoloji ve ekipman kullanabilirsiniz modlarını çeşitlendirmek için yardımcı olacaktır oyunun orijinal sürümü sıkılıyoruz. FS 17 geliştiriciler yeni ekipman ve çeşitli etkinlikler bir sürü eklenecektir oyunun geliştirilmiş grafik ve mekaniği obeshayut.
Ünlü çiftçi simülatörü hattı Simülatörü 17 yeni ek tarım. Bu sefer geliştiriciler bize önemli yeniliklerden çok memnun etmek için söz veriyorum. Ne yazık ki onların liste açıklanmayacaktır. Ama şirketin resmi web sitesi sayesinde Lely tarım makineleri Aşağıdaki modeller oyunda 900 MC Biçme makinesi Lely Lotus 1250 Profi Tedder Lely Hibiscus 1515 CD Profi Komisyon ve Lely Tigo XR 75 Combi Splendimo Lely mevcut olacağını öğrendi. PC PS4 ve Xbox üzerinde 17 Simülatörü Tarımın serbest 2016 sonunda yapılacak

Yeni ve yararlı bir mod kiralama için bir seçenek Tarım Simülatörü 2017 inceleme – söz konusu oldu. Şimdi o kadar param yok başında özellikle yararlı olan araç ve: “optik Ayarlamalar yanı sıra, motorları veya diğer teknik özellikleri yükseltmek zorundadır ekipman kiralamak mümkün olacak. Başlangıçta, ancak, kendi ekipman satın almak için para hala çok kısa, şimdi leasing başvurmak”izin verilir.

FARMVİLLE 2 hileli apk

İnceleme yeni bir özellik ile biter – entegre: “yandan sadece sürücü Mü, ayrıca birkaç ağaç devrildi dünyayı keşfetmek için yürüyüş ve küçük parçalar halinde kesebilirsin 17 FS seçeneği at. Bu da önceden iken, ama bu sefer sonunda Transporter getirmek için nesneleri ve kontrolleri iptal edebilirsiniz. Ben de sabırsızlıkla bekliyorum ilk günlüğüne bakıyorum yarışmalar atma bekliyoruz bir entegre atmak sayesinde seçeneği.”

İnceleme bakıldığında, 2017 Simülatörü Tarım olarak önceki sürümleri ve 17 modifiye tarım zamanınızı daha maceracı hale getirecek yeni Tarım Simülatörü daha farklı görünecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir