FARMVİLLE 2 hileli apk indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

FarmVille 2 v9.4.21 hileli apk, en harika çiflik oyunları arasında yer alıyor. Seçeğiniz oldukça fazla ve eğlenceli bir oyun. Daynız iyi sohbetler diler.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

oyun etiketleri

FARMVİLLE 2 apk indir, FARMVİLLE 2 para hilesi, 

Destansı bir plana gerek yok. Çiftliğinizin girmesini istediğiniz bir yöne ihtiyacı var. Bu nasıl en iyi, sizin belirlediğiniz hedefleri karşılamak için sahip becerileri yönetmek için.Bu bir çiftlik olarak sahip olduğunuz boşlukları tanımlamak ve bu konuları ele ilgili. Bu, diğer çiftlikleri ne yaptığını görmek ve hedefleri belirleyerek ve sonuçları ölçmek daha iyi yapabilirse görme hakkındadır.Sen yönetimi eğlenceli bir yaklaşım alabilir. Ne yaptığımız gibi şeyler düşünebiliyor musun? Nasıl daha iyi yapabiliriz? Ne işinde iyisin?Eğer yeni çiftçi olduğunuzda, yönetim planı size oturup iyi konum ve ne olmadığını kontrol etmek için bir fırsat verir. Güçlü ve zayıf yönlerinize göre karar vermenizi sağlar. Bu yönetim planı hakkında akranlarınızla konuşmak için bir fırsattır. Çünkü sıfırdan başlayarak, planınızın ne kadar önemli olduğuna bir arkadaş ediniyorsun. Akranlar ve düşünmek asla şeyler hakkında fikir verebilir sizin çiftlik de var ve onlara hitap boşlukları belirlenmesi hakkında planı daha güçlü yapmak için yardımcı olabilir. Çiftliğinizi bir iş olarak düşünmelisiniz. Burası gerçekten oynayacağı yer. Bir iş olarak çiftlik hakkında düşünerek, bu şekilde tedavi edecek, sen güçlü, zayıf,fırsatlar ve tehditler bulmanıza yardımcı olan bir SWOT analizi gibi şeyler yapacağız.

Aynı zamanda hedefleri belirlemekle ilgili. Akıllı hedefler gibi bir iş taktiği kullanmayı düşün. Akıllı hedefler, belirli, ölçülebilir, ulaşılabilir, alakalı ve zamanında hedefler belirlemektir.

Joe dickenson göre size yönetim planı oluştururken genç bir çiftçi olarak yapabileceğiniz en önemli şeylerden biri, diğer çiftçilerle konuşmak. Akranlarınla konuşmak güçlü bir araçtır. Bu sana planı kontrol etme fırsatı veriyor. Farklı bakış açıları, yeni fikirler ve ikinci bir göz seti alacak. Bu da toplumun ve çiftliğin birlikte gitmesinin bir başka nedeni.

Her şey söylenir ve yapılır, o yönüne sahip olmak için aşağı kaynar. Yeni bir çiftçi olarak, iş planı yaptıysanız, zaten çiftlik almak istediğiniz hakkında bir fikir olmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir