FARMVİLLE 2 hileli apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

FarmVille 2 v9.4.21 hileli apk, çiftlik oyunları arasında en güzelllerinden diyebilirim. ZYNGA tarafından tasarlanmış olan oyunumuz Android üzerinden 3 milyon kez indirildi. Amacımız en güzel köyü kurmak. Hileli mod sayesinde de kolayca oyunu oynayabilirsiniz.  Dayınız iyi oyunlar diler.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

oyun etiketleri

FARMVİLLE 2 apk indir, FARMVİLLE 2 hileli indir, FARMVİLLE 2 anahtar hilesi indir, FARMVİLLE 2 apk indir, FARMVİLLE 2 para hilesi,
Aslında ücretsiz Wartune altın, Yüzbaşı ve Siyanit verir çünkü tarım Wartune oyunu son derece önemli bir parçasıdır. Bu kılavuzda, Wartune tarım ile ilgili tüm yönleri üzerinde tarım nasıl çalıştığını ve bu Wartune Tarım ve Eskilerin sisteminin Ağacının en yararlanmak nasıl anlamanıza yardımcı olmak için gideceğiz. Eğer Wartune bu daha ayrıntılı bir rehber yararlı bulduysanız, oyun edebilmeniz Wartune rehberlerimiz geri kalanını kontrol edin.Erişme Tarım EkranBu Şehir ekran üzerinden tıklayarak Eskiler ekranın Wartune Tarım ya da Ağaç erişebilirsiniz. Eskilerin grubu veya Ağaç tıklayın. FARMVİLLE 2 hilesi  Bu ekran Eski, Çiftlik Araziler ve Çiftlik Dükkanı 3 ana bölümden: Ağaç vardır. Antik Ağacı ile, bir kez tamamen çeker, çeşitli öğeleri toplamak. Tohumlar olgun Çiftlik arazileri ile farklı tohum ve bitki toplayabilirsiniz. Bitki Wartuen çiftlik dükkan ile farklı tohumlar satın alabilirsiniz.

FARMVİLLE 2 hileli apk 

Wartune “arkadaşının Çiftliğini” arkadaş sistemi vardır. Wartune arkadaş eklemek oldukça kolaydır. Böylece, her zaman Wartune arkadaşım max numaraları var, mümkün olduğunca çok aktif arkadaş olması gibi emin olun. Aktif Arkadaşlarla, mümkün bitkileri ile size yardımcı olacaktır. Aynı zamanda arkadaş yardım ederek Çiftliği EXP ve seviye seviye. “Arkadaşının çiftlik araziler toplayarak” için herhangi bir EXP alırsınız unutulmamalıdır.200 Çiftlik EXP arkadaşım bir arkadaşının çiftlik yalnızca en çok da, her gün.Eskilerin enerji AğacıEskilerin Ağaç 10 dakika enerji bir bekleme süresi var. Ancak, bu arkadaşlar da senin için enerji olabilir. Eskiler toplamak için gereken daha fazla enerji noktasının Ağacın yüksek düzeyde. Ancak, daha yüksek ödüller de verilecektir. Eskiler senin Wartune Ağacı altın, kuponları ve diğer öğeler vardır. Eskilerin hasat Ağaç Antik hasat başka bir Wartune Ağaç yapılmadan önce zaman soğuması 24 saat vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir