Despicable Me Hileli Apk İndir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

 Çılgın Hırsız v6.2.0g PARA HİLELİ APK


Versiyon v6.2.0g
Güncelleme 1 Aralık 2017
Puan 9.1/10
Yapımcı SYBO Games
Hile: Hileli versiyon

despicable me APK PARA HİLELİ GÖRÜNTÜLER

                 despicable me APK PARA HİLELİ İNDİRme linkleri

Aşağıdan indirebilirsiniz yeğenlerim

despicable me V5.0.0G APK İNDİR ETİKETLERİMİZ

Despicable Me Hileli Apk İndir

Gru, bir süper kötü adam, bilinmeyen bir kötü adam Giza, meslektaşım Dr. Nefario onun tüm diğer kötü adamlar saçma görünmesi “olarak açıklanan bir eylem Büyük Piramit çaldı zaman yaralı gurur meselesi yaptı.” Gru daha iyi yapmak için, Dr. Nefario yardımı ile, daralma ve Ay’ı çalmak, her zaman anne Marlena tarafından kötülediler olan bir astronot olmak çocukluk rüyasını dayalı bir fikir ile karar verir. Plan pahalı ve Gru Başkan Bay ” Kötü Banka, bir kredi istiyor Perkins planı etkilendim, Ama yaLnızca Ara ilk ray küçültme gerekli alabilir, para verirler.

Gru ve onun Kölelerinin Doğu Asya’da gizli bir üsten küçültme ray çalmak, ama aynı zamanda Piramit hırsızlığı kimin sorumlu olduğunu gelen kötü adam, Vektör, hemen Ara onu çaldı, daha önceki Kötü bankada kafasını dondurma için intikam olarak. cilgin hirsiz hileli apk Gru Vector kaleye geri küçültme ray almak için kırmaya çalışır, ama sayısız bubi tuzakları tarafından yenildi. Ancak, kurabiye satan oldukları için kolayca tabanına yürümek mümkün olan üç yetim kızları Margo, Edith ve Agnes, fark ediyor. Gru bir diş hekimi kılığına girer ve Kızlar için Bayan Hattie Eve gelen kızlar benimser, Vektör baz sızmak için geri küçültme ışını alamaz onları kullanmayı planlıyor. Ancak, Gru düzgün nedeniyle rambunctiousness onların bir ebeveyn olarak, Bale dersleri ve kendi beceriksizliği onun için onları beslemek zorluğu vardır.

Çılgın Hırsız hileli APK indir

Sonunda, Gru ve kız Vektör Kalesi’nde gelmesi ve Ara küçültme ray çalmak için yönetir. Kızlar sonra bir gün parkta önermek; Gru kabul eder, orada kızlar terk edebildi inanan, ama daha sonra bir yetişkin eşlik etmelidir bir görevlisi tarafından söylendi. O gün için tema parkı etrafında sürüklenen, Agnes oyuncak bir at almak için hileli bir karnaval oyun havaya uçurmak için ona iltifat sonra sonunda ısınma kızlar için.

Daha sonra, Gru Bay Perkins kişiler, sonunda onun elinde küçültme ışını olduğunu belirterek. Margo, Edith ve Agnes toplantısı kesme ve Gru güvenini kaybetti ve artık operasyonları finanse edeceğini duyurdu Perkins. Gru artık hizmetlerinden dolayı ödeyemez Kölelerinin söylediği gibi, kızların planını finanse etmek için kumbara içeriklerini sunuyoruz. Kendi tasarrufları üzerinde Kölelerinin sonra el de. Gru, ilham, bir uzay aracı inşa etmek için inine parçaları fedakarlıklar. Ara Dünya’ya en yakın olduğu zaman, Ay’ın çalmak için planlar, ama bu kızların Bale gösterisi olarak aynı gün sona erdi. Kızlar yetimhanenin iade edilmesi için Ara çelişkiye düşmüş olur, ve Dr. Nefario, planı engel olarak resital görmek, düzenler. Aynı zamanda, Bay Perkins bildirir Vektör (kim küçültme ray Gru sahip ve üç kız, bir eylemi teşvik Vektör evlatlık oğlu olduğu ortaya çıktı.

Gru başarılı bir şekilde küçültür ve Ayı çalıyor, ama kızları kim kaçırdı Vektör, bir not bulmak resital katılmak için çok geç, ve onlar için Ay alışverişinde bulunacaklar. Vektör merkezinde geldikten sonra, Gru kolayca bu işi ticaret, ama Vektör reneges, kızlar ve Ay ile uçuyor, çok gru’nun öfke yapar. Küçültme ışını etkisi geçici bu arada, Dr. Nefario bulur; büyük nesne aslında, daha hızlı orijinal boyutuna geri kazanacak. Ay genişletmek için Vektör gemisi başlayınca, Gru, Dr. Sadece Ay Vector gemi patlar ve yörüngeye geri kendisi başlattı, bu tuzağa Vektör ile Nefario ve Kölelerinin kızlar cesur bir havada kurtarma çekin.

Bir süre sonra, Ara kızlar readopted ve kızı gibi davranır, onları kendi deneyimleri etrafında çerçeveli yatmadan bir hikaye yazma. Film kızları Ara, Marlena, Dr. Nefario ve Köleler için kendi Bale resitali onların sahne ile biter.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir