Candy Crush hilesi

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Güncelleme tarihi:01.12.2017            
Candy Crush Saga Full Apk + Para Hileli Mod Apk 2.157.9.3 İndir
Candy Crush Saga Hileli Apk , hilesi sürekli istenen oyunlar arasında yer alıyordu. Uzun zamandır gelen istekler sonucu, sizlere en güncel hileyi bulmayı başardım. Yaklaşık 20 gündür yaptığım çalışmalar sonucu şu an aktif olan hileyi bulmak oldukça zor oldu ama siz değerli yeğenlerim için herşey. Umarım işinize yarar.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

OYUN TANITIM VİDEOSU

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=gJjCGmMkAIw&w=320&h=266]

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

Oyun Etiketleri

candy crush full apk indir, candy crush hileli apk indir, candy crush hileli indir, candy crush saga hilesi, candy crush sonsuz yapmak, en son candy crush hileli Apk, candy crush en son hile indir, candy crush hilesi, candy

Candy Crush Saga Sonsuz can

Candy Crush Saga, genellikle de Şeker Jelly Crush denilen takım king.com gelişen İngiliz Facebook oyun tarafından oluşturulan bir bulmaca oyunudur. Şu anda Apple Store ücretsiz, Google Play Store, Facebook, cihaz ve Facebook hesabınız arasında senkronize etmek için yeteneği ile kullanılabilir.Oyun, oyun tahtası üzerinde aynı renkteki üç veya daha fazla maç, tahta bu şekerler ortadan kaldırmak ve potansiyel olarak daha fazla maç oluşturmak olabilir yenileri ile değiştirmek için şeker renkli parçaları takas seviyeleri tamamlamak oyuncular. Dört veya daha fazla şeker maç yeteneklerini takas daha büyük kurulu güç-up gibi davranan benzersiz şekerler oluşturun.

Candy Crush Saga hilesi

Candy Crush öncül sadece aynı renk üç şeker maç bir çocuk için yeterince basit. Başlangıçta, oyun kolaylıkla seviyeleri kazanmamızı ve pas verir, memnuniyeti güçlü bir duygusu veren. Bu başarıları beynimizde mini ödül olarak deneyimli, nörokimyasal dopamin serbest bırakmak ve aynı neuro içine dokunarak bağımlılık da dahil devresi, eylemlerimiz pekiştirir. Zevk bir kimyasal olarak ününü rağmen, dopamin aynı zamanda öğrenme, davranışları çimentolama ve onları gerçekleştirmek devam etmek bizim için eğitim çok önemli bir rol oynar.King.com son derece başarılı oyun şimdi tam flash versiyonu avalaible ve burada kayıt veya Facebook hesabı olmadan oynayabilirsiniz. Candy Crush hile Saga seviyeleri yüzlerce ve birçok farklı modu ile Bejeweled oyunu: ulaşmak için puan, hamle sınırlı sayıda, ekranın altında,-3 de grafik ve tatlı aleme dayanır, Charlie ve Çikolata Fabrikası “gibi, gözler için gerçek bir şölen hipnotik şeker ile bu maçın açık tüm jöle… başarı ile itmek için malzemeler. Başlangıçta 10 hayatın olacak ve her 30 dakikada bir ekstra hayat olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir