cafeland hileli apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Cafeland Restoran Oyunu v3.1.2 HİLELİ APK, işletme seven yeğenlerim için olmazsa olmazlardan. Oyunumuzda amacımız uygun  olarak lokantamızı dekor etmek ve para kazanmak.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

oyun etiketleri

RESTORAN oyunu indir

(Genellikle düzenli müşterileri ile birlikte)mevcut bir cafe satın alma.
Dükkan kira ve sıfırdan cafe tasarımı.
Varolan bir cafe satın almak için çok daha kolaydır, ancak çok varolan fit bağlı olarak değiştirebilirsiniz nasıl sınırlı olabilir.

Yükselen bir trend bu gün ve geçici olarak ayarlamanıza mevcut perakende mağaza/depo alanı kullanan bir ‘Pop’ denen oluşturmaktır. Uzun süreli bir kontrat imzalamıyor musun yani bir çıkış stratejisi var ama aynı zamanda kendi iş çalıştırmak için nasıl bir şey olacağını deneyimine sahip, çünkü bu riski düşürür. Perakende mağaza daha fazla müşteri getiriyor ve kiralama para kazanmak için doğru düzenleme bulamazsanız, mevcut perakende mağaza kira alan mümkündür.

Asıl soruya geri dönelim. Eğer daha açık olsaydı daha iyi olurdu ama bu en iyi cevap için elimden geleni yapacağım.

Aynı amaç ve birlikte çalışma ile bazı ortaklar bularak bir cafe başlatabilirsiniz.
Kurmak ve cafe çalışmasına yardımcı olmak için bir finansal desteğe bulabilirsiniz.
Sahibi satmak istiyormuş kadar bir kafede çalışmak – muhtemelen işvereninizin işinize başlamadan üzerine satın almak istediğiniz haber varsa ilk seçeneğiniz olacaktır.
Daha önce başarılı bir cafe sahibi var ve onlarla birlikte bir rehber olarak onları işe birini bulmak.
Doğru yönde bir işaret cafe işlemleri konusunda uzman ve tasarım başvurun.
Bir dükkanın kira ve bir cafe inşa etmeye başlamak.
5 seçenek ile başlayan tavsiye ederim. İleri gitmeden önce cafe işlemleri konusunda uzman ve tasarım başvurun.

Eğer ciddi bir cafe başlayan düşünüyorsanız bu seçenekleri içine bakmak tavsiye ederim:

Ayrıca Giyim/Aksesuar/dergiler/evde kahve dişli/kahve fincanları gibi perakende eşyalar satan bir cafe başlıyor. kafe asılı olan insanlar genellikle rahatlamak için oraya gider ve unutmayın insanlar ve onların etrafında olan şeyleri alırlar. Eğer satılık ilgi mevcut diğer öğeleri varsa, o zaman daha fazla satış yapacaktır. Ayrıca çift sörf dükkanlar vb çiçekçiler olarak bu kafe bir göz atın. http://untappedcities.com/2014/0….
Kendi kahve kavurma. Kahve biraz bilgi olması gerekir, çünkü bu büyük bir şey ama her zaman kahve kavurma yönetmek için birini kiralayabilirsiniz. Dünyanın en iyi kafe kısmı katıldı bir kahve roastery ve cam pencereler olsa yan odaya bak ve tüm kahve kutulu ve taşınan etrafında olmak fasulye görebileceğiniz Willy Wonker fabrika duygu bir tür olarak hizmet vermektedir. Bu alanda uzman, kavrulmuş kahve satın üzerinde

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir