cafeland hileli apk indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Cafeland Restoran Oyunu v3.1.2 HİLELİ APK, işletme veya kafe oyunu gibi oyunları seven yeğenlerim için oldukça ideal oyun. GAMEGOS tarafından tasarlanmış olan oyun, her alanda da 5 yıldız almış durumda. Amacımız boş alan almak ve daha sonra Restoran kurmak ve zengin olmak. Zengin olmak ve Restoran bizim işimiz diyorsanız, doğru oyun. Oyunumuzun tam ismi Cafeland World Kitchen olarak geçiyor. Oyunda yaşanan zorluklardan dolayı sınırsız para, sınırsız alan ve sınırsız eşya alabilirsiniz. Oyunumuz 530.000′ den fazla indirilmiş olup, çift el kontrol edilmektedir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

oyun etiketleri

RESTORAN oyunu indir

Cafeland oyunu Android, Tarayıcı ve İOS oynayabileceğiniz iyi bir pişirme oyunu. Eğer yemek isterseniz, kendi oluşturmak için bir restoran, kafe yönetmek ve en iyi şef olmak rüya fark olabilir. Bu oyun gençler ya da çocuklar arasında gelişen, özellikle kızlar için. cafeland hileli apk  Bugün, Cafeland hakkında oyun hakkında biraz hile paylaşmak isterim. Paralar ve özel aşçı kazanmak için nasıl bilmek ister misiniz? Bakın aşağıda olabilir, takip edebileceğiniz en kolay hile paylaşacağım. Harika bir sonuç elde edeceksiniz ve de bu oyun hakkında çok şey bilebilirsin. Bu kadar uzun süre beklemek, daha fazla ayrıntı için düğmesini aşağı kaydırın izin verme!

cafeland oyun

Oyun nasıl?

Bu Cafeland oyunun temel amacı, cafe, süslemek, genişletmek için mutfak aletleri ve yemek satın kullanılacak paralar eklemek gibi bir sürü müşteri toplamak için. Bu oyunu akşam Yemeği bir Çizgi gibi oldukça benzer. Ama, aynı zamanda bir sonraki seviyeye yükselmesi için XP toplamak gerekir. XP daha süslemeleri ve genişleme kilidini açmak için gerekli olan düzeyde artırmak için kullanılır.

Bu oyun sadece tıklayın ve sürükleyin gidiyor. Örneğin, cafe dekore etmek istiyorsanız, menüsü “dekorasyon” ve dekor için kullanılan malzeme bir sürü bulabilirsiniz tıklayın. Tıklayın ve (çim otobanda bile ya) cafe sınır dışında nesneyi sürükleyin, ya da tam olarak Depoda sürükleyin, dekorasyon, menü, simgesi, bir kutu ile işaretlenmiş olarak görebilirsiniz. Eski yeni kiremit koyduğunuzda o yer karoları ve duvar kağıtları çekebilirsin, depo için otomatik olarak gidiyorlar. Ayrıca cafe eşyalarını satmak için bir seçenek vardır. Daha sonra, bu tek yapmak için, kolayca kazanmak için nasıl bilmek gerekir neden bir sürü para gerekir. Aşağı gidin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir