boom beach hilesi

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Boom Beach v21.87.2 Hileli Apk indir, yeğenlerim tarafından oldukça büyük istek görmüştü. Dayınız sizden gelen isteklere boş kalmadı ve en son hileyi yayınladı.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

OYUN TANITIM VİDEOSU

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=NDjsOqws_yE&w=320&h=266]

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

oyun etiketleri

 boom beach hileli indir

Saldırı ve fethetmek tropik adalar ve diğer oyuncular ücretsiz olarak kullanılabilir bu rahat mobil oyun kurduk baskınları. Sadece app indirmek, temel kurmak ve büyümek için kaynakları toplama başlatmak, genişletmek ve kural…Klanlar ve saman günü çatışması yapımcıları stratejik düşünme ve hatta meydan okuyan en zor alacak savaş taktikleri için çağıran başka bir mobil oyun geliyor. Fantezi köyünüzü korumak veya tarım operasyonlarını izlemek yerine … … korkusuz bir ısınmaya dönüşüyorsunuz. Diğer oyunculara karşı savaş şarj ve onlara Boom Beach devralmak için yeterli ham güç olduğunu göstermek. Eğer oyuncu-karşı-oyuncu baskınları zevk almak için önce, ancak, sadece küçük bir kamp sahibi tarafından başlar. Onu yükseltmek, yeni binalar inşa etmek ve birimlerinizi eğitmek size kalmış. boom beach hilesi Benzersiz zorlukları düzinelerce boom Beach bekliyor, görevler tamamlama, diğer oyuncular pusuya veya haritadan blackguard güçleri silme dahil olup olmadığını. Ayrıca bu ücretsiz-to-play mobil oyun çılgın dünya terörize Blackguard gibi kötü patron komutanları ile uğraşmak zorunda kalacak.

Bunu yapmak için kaynakları dağlara ihtiyacınız var, bu yüzden mümkün olduğunca odun, demir ve taş toplamak emin olun. Tüm bu malzemelerin tabanınızı genişletmek ve flamethrower, Boom Cannon veya şok başlatıcısı gibi savunma koymak için gereklidir. Genel oyun oldukça Supercell tarafından yapılan diğer oyunlar benzer, bu yüzden önce klanlar çatışma oynanan sahip kesinlikle bir avantaj verecektir. Daha tecrübeli oyuncular tarafından ezilmeyi merak etmeyin. Biraz kararlılık ve doğru strateji ile, hiçbir zaman sıralamasında zirveye tırmanacak.

Düzenli olarak gerçekleşecek Dr. terör işgali gibi olaylar daha fazla ganimet toplamak ve diğer oyunculara bir saldırı başlamadan önce pratik biraz almak için şans sunuyoruz. İlk acemi koruma kaybolur sonra, ana kamp da saldırılara karşı savunmasız olduğunu unutmayın. Düşman birliklerini başarıyla püskürtmek için … … her şeye hazırlıklı olmalısın. Her şeyi söyleriz. Boom Beach tüm android veya iOS mobil cihazlar için ücretsiz olarak kullanılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir