Boom Beach Hileli Apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Boom Beach v32.87 Hileli Apk, son zamanların yüklen yıldızları arasında yer alıyor. Oyunumuz oldukça eğlenceli strateji oyunu diyebilirim. Supercell firması tarafından geliştirilmiş olan oyunumuz, sizi eşsiz bir maceraya çağrıyor. Adaları fet etmeye hazırmısınız yeğenlerim?

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

OYUN TANITIM VİDEOSU

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=NDjsOqws_yE&w=320&h=266]

İNDİRME LİNKLERİ

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

apk indir buton

oyun etiketleri

Boom Beach Hileli Apk indir, Boom Beach Hileli Apk link, Boom Beach Hileli full indir, Boom Beach para hilesi, Boom Beach Hileli apk indir, 

Boom Beach Hileli Apk indir

Mason base-bina oyunlar App Store’da bulmak zor değildir, ama Boom Beach stratejik seçimler ile zengin ve sürükleyici bir savaş deneyimi ile kendisini farklı kılıyor. Fikri olan kaynaklar için saldırı ve savunma güçleri ve savaş diğer oyuncular inşa etmeli Tom Hanks’ Castaway ve Saving Private Ryan deneyimleri bir çocuk dostu bir karışım. Odak bu sabit geçiş genellikle sadece görülen bir derinliği çok daha büyük oyunlar bir düzeyi oluşturur, ama Boom Beach de sıkıcı kaynak gereksinimleri ile bir tarama süreci yavaşlatıyor suçlu ve kalabalık denizler onun yalnız hissetmem için yönetir. Geliştirici Gösterildiğinde Klanlar oldukça başarılı Çatışma ile çalıştı ne aldı ve temelde modern bir cilt koymak kanıtlanmış bir formül: kırmamak için yeterince akıllı. Boom Beach Polonya ve ulaşılabilir bir tasarım aynı yüksek seviyede bulunuyor. Çok basit, ama etkili bir öğretici tabanından dışarı şube ve deniz harita dağılmış diğer oyuncular ve bilgisayar kontrollü kalelerin en iyi çeşitli saldırı yol nasıl temel yükseltme ve ihtiyacı için açık ve özlü bir fikir verir.

Boom Beach Apk

Savaşta asker üzerinde doğrudan denetim olmaması ilk başta sinir bozucu olsa da, iniş bölgesi ve fişekleri kullanın seçim size karmaşıklık zamanla oluşturur basit bir kural kümesi verir. Bu çoğunlukla otomatik sistem aşık oldum hem de heyecan verici zaferler ve acı yenilgiler için yapılmış. Ayrıca kıyıları fişekleri ateş destek gemisi kullanmak mümkün olacak, ilk yardım çantaları, güdümlü füzeler ile düşman kampına ya da alternatifi bile atık gönderin. Ben yardım edemem ama gemiden bir füze ateşlemek için yeterli puan aldım, her zaman heyecan alamadım. Savaş öncesi strateji, gerçek zamanlı saldırı Simülasyonu ve aktif destek karışımı birçok iOS oyun yakaladığınız bu çok ilgi çekici bir deneyim için yapar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir