Boom Beach Hileli Apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Boom Beach v2.1.3122.1 Hileli Apk indir,yeğenlerimden gelen yoğun istekler arasına paylaşmaya karar verdim. Oyunumuz milyonlarca kez indirilmiş olup, oldukça eğlencelidir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

OYUN TANITIM VİDEOSU

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=NDjsOqws_yE&w=320&h=266]

İNDİRME LİNKLERİ


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

apk indir buton

oyun etiketleri

Boom Beach Hileli Apk indir

Boom Beach APK 33.110 en son sürüme güncellendi. Oyun strateji en popüler oyun türlerinden biridir. Popülerlik onun varlığını çok net görünüyor. Birçok oyun geliştiricileri tarafından kabul edilmiştir. Popüler strateji oyunları ton Android akıllı telefon dahil olmak üzere çeşitli platformlar için geliyor. Ve eğer bir şey farklı, zorlu ve eğlenceli arıyorsanız, bu oyunu deneyin. Boom Beach Gösterildiğinde tarafından bir strateji oyunu. Sadece diğer strateji oyunları gibi, strateji ile düşmanlarını yenmek zorunda. Kötü Adam mücadele ve oyunu kazanmak. Bu strateji tarz yeni bir oyun deneyimi içine oyun getirecek epik bir oyun. Oyunda, düşman üsleri ve ücretsiz köleleştirilmiş adalılar saldırı gerekir. Görevleri tamamlayarak, tropikal Cennet Adası gizli, gizli kilidini açmak mümkün olacak.

Bu oyun hakkında iyi bir şey, sosyal özellik ya da çok oyunculu oyun modu. Bu sayede dünyadaki diğer oyuncular ile etkileşim ve onlarla bir görev gücü oluşturmak. Bu çok zor. Düşman üslerine izci, strateji, plan ve beach bum. Oyun grafik nasıl? Bu oyun grafiği oldukça etkileyici. Belki de bu PC strateji oyunları gibi ayrıntılı olarak değil, ama grafik çok eğlenceli görünüyor.

Boom Beach Hileli Apk indir

Sadece Android platformu, diğer strateji oyunları gibi basit. Oyunda çeşitli özellikleri vardır. Multiplayer modu yanı sıra, oyuncular değerli kaynakları ile de tabanını yükseltin. Böyle Alçak Patronlar karşı karşıya şeytani planları ortaya çıkarmak ve eşsiz bir özelliği de mevcuttur ve oyunu daha eğlenceli hale getirmek. Boom Beach ücretsiz kullanılabilir. İndirin ve para harcamadan oynayabilirsiniz. Ama gerçek para ile satın alınabilir özel oyun öğeleri vardır. Eğer isterseniz, herhangi bir özel öğeleri satın alabilirsiniz.

İçin Boom Beach 33.110 MUAYENE özellikleri Android
Diğer Oyuncular milyonlarca ile oynamak yağma için düşman üsleri yüzlerce baskını
Değerli kaynakların kontrolü için savaş düşman saldırılarına karşı üssü yükseltmek
Büyük bir tropikal adalar keşfedin ve Yaşam Kristaller gizemli gücünü keşfedin
Korkunç Alçak Patronlar yüz ve onların kötü planlarını ortaya çıkarmak
Co almak için durdurulamaz bir Görev Gücü oluşturmak için diğer oyuncular katılmak-op misyonlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir