benim konuşan angela hileli apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Konuşan angela hileli 2.2.2546  APK, yeğenlerim en çok sevdiği oyunlar arasında yer alıyor. Oyunumuz son zamanlarda sürekli popülerliğini arttırıyor. Yaklaşık 3 aydır google play üzerinden yüzlerce kez indirilme geldi. İyi eğlenceler yeğenlerim.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

indirme linkleri

apk indir buton

oyun etiketleri

My Talking Angela hileli APK indir, My Talking Angela telefon indir, My Talking Angela googleplay, My Talking Angela hileli APK, 

  Benim konuşan Angela APK

Çok kendi sanal evcil hayvan olarak Angela benimsemek ve ona muhteşem bir hayat ver! Kediye kedi bakmak sonra senindir. Son moda elbise Angela ve şirin onun en muhteşem saç modelleri vermek kostümleri ve. Evde ona güzel ve lezzetli davranır beslemek. Sadece izle ve yeni en iyi arkadaşınız olacak! Birlikte oyunlar oynamak, arkadaşları ile ticaret, ve sadece eğlenceli yükler serin çıkartmalar toplamak. Çok kendi süperstar Angela! Bu wiki uygulaması hakkında app store üzerinde ücretsiz Konuşma Angela adında. Temelde Konuşurken Tom Benim için benzer bir oyun, bu bir dışında, Angela’ya göz kulak ol.

  Benim konuşan Angelam APK

Benim Konuşan Angela düzenli tekrar işlevi ile birlikte Tamagotchi bulabileceğiniz Sınırlı Outfit7 stüdyosu tarafından oluşturulan Windows Phone için konuşan bir hayvan oyunu. Burada Angela adında sevimli beyaz bir kedi var. Sansasyonel yetişkin kedi aksine, bu oyunda ilk kez oyun başlıyor, bebek arabasına Angela küçük bir kedi yavrusu.

Oyunun gücü Facebook ağı üzerinden iki Cihazınız ve Sesli komutlar için net bağlantısı yerleşik mikrofon ve sosyal etkileşim kullanan iki yönlü bir etkileşim içinde bulunur.

Dizi inanılmaz derecede popülerdir, onun sorunları, doğru olmadığını kanıtladı kökeni hakkında çok kötü söylentiler de dahil olmasına rağmen son dört yıl içinde bir milyar kez böyle bir şey indirilmiş olması.

Ayrıca bu sürüm, zaman açısından büyük bir oyun olmasına rağmen, çalıştı ve güncel oyun geliştirilmiş ve söz taşıyan geçerli sürüm çok ağır bir yeniden olduğu unutulmamalıdır.

O dedi, yüzünden oyunu interaktif özellikleri ebeveynler çok yakından denetleyecek üzerinde oynaması gereken oyunlardan biridir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir