batarya pil koruyucu indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Telefon şarjınız çabuk mu bitiyor yeğenlerim? Hiç dert etmenize gerek yok. Yazılım, hem telefonunuzun ısınmasını engelliyor hem sarj ömrünü uzatıyor. Telefonunuzu en iyi şekilde optimize ederek hem telefon sorunlarınızı çözebilir hem uzun süre sarj kullanırsınız. Bol şarjlı günler, yeğenlerim.

program görüntüleri

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

oyun etiketleri

batarya pil koruyucu indir, Battery Saver hileli apk indir, Battery Doctor apk indir, Battery Doctor apk indir, Power Battery hileli apk indir, 

 batarya pil koruyucu indir

. Gidin telefonunuzun pil tüketen ne organize bir arıza görmek > Pil Ayarları için. Uygulamalar ve özellikler pil domuzu azalan bir listede görüntüler. Eğer hiç kullanmadığınız zor kullandığınız bir uygulama veya bir özellik görürseniz, uygulamayı kaldırmayı veya özelliği kapatmak isteyebilirsiniz. E-posta, Twitter ve Facebook yoklama azaltmak. Yoklama veya yenileme sıklığı için “manuel” için çeşitli mesajlaşma uygulamaları ayarlayın, sadece bir test olarak ve anında önemli miktarda cihazınızın pil ömrünü uzatmak gerekir. Yapan bir farkı, yeniden deneyin bir kez olsun en önemlileri sağlayan, ve muhtemelen yoklama frekans azaltma sürecinde görüyorsunuz.
 Açmak gereksiz donanım telsizleri kapatın. Bugünün telefonları LTE, NFC, GPS, Wi-Fi ve Bluetooth var, ama gerçekten beş günde 24 saat aktif ihtiyacın var mı iyi oldu? Android arka planda yerleşik uygulamalar temel yeri tutar ve pil üzerinde sürekli drenaj fark olur, hızlı olur. Telefonunuz güç kontrol widget varsa, hızlı bir şekilde (en büyük güç drenaj), GPS, NFC, Wi-Fi, Bluetooth ve LTE/kapatmak için kullanabilirsiniz. Stok Android, Bildirim çubuğunu getirmek için aşağı çekin ve sonra sağ üst köşedeki simgesine dokunun.
. Eğer varsa ekstra güç tasarruf modu kullanın. (M8) bahsi geçen Galaxy S5 ve HTC One hem de Ultra Güç Tasarrufu ve Aşırı Güç Tasarruf modu var, sırasıyla, mesaj atma, telefon, internet ve Facebook telefon sınırlar. Bu pil sadece birkaç kalan yüzde bir puan bekleme süresi ekstra saat ya da bir gün bile alamazsın.
Arka planda çalışan kesim uygulamaları. Ayarlar > Uygulamalar, tokatlamak soldan; çalışmakta olan uygulamaların bir listesini göreceksiniz. Her birinin üzerinde ne olduğunu görmek için dokunun; arka planda sürekli çalışan ihtiyaç duymadığınız uygulamaları durdurabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir