60 SECONDS ATOMİC ADVENTURE hileli apk indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

60 SECONDS ATOMİC ADVENTURE v.1.4.52 hileli apk, haftaalardır beklenen oyunlar arasında yer alıyor. Oyun çıktığı günden beri oldukça büyük ilgi gördü. Dayınız olarak son versiyonu paylaşmaya karar verdim.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

oyunumuzdan video

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=5P2CP5YkB64&w=320&h=266]

indirme linkleri

apk indir buton

Oyun etiketleri

60 SECONDS ATOMİC ADVENTURE hileli apk indir

 
60 saniye! karanlık bir komedyenin atomik macerası. Malzeme toplamak ve nuke vurmadan önce ailenizi kurtarmak. Fallout barınağında hayatta kal. Zor kararlar ver, erzak yemeği ve mutant hamamböcekleri avla. Ve belki hayatta kalırız. Ya da değil. 60 saniye! en azından bir iPhone 5, iPad 3 veya iPad Mini 2 gerektirir. TED olarak, sorumlu bir vatandaş ve aile babası olarak, mutlu, banliyö yaşam tarzınıza hafif bir rahatsızlık ile karşı karşıyasınız. NÜKLEER KIYAMET. Sadece 60 saniye ile çarpmak için sol, bir deli, yoğun ve hareket dolu dash onun aile ve yararlı malzemeleri aramak için evi aracılığıyla TED kılavuzu. Her şey size karşı olacak – zaman, çok kendi mobilya, oynamak ve temel soru her zaman farklı olan ev – ne sizinle almak ve kim geride bırakmak için? Zamanla ve canlı olarak serpinti sığınağına ulaşmak sadece başlangıçtır. Ne atarsan at … … ve kurtardığın kişi … … hayatta kalmanda hayati bir rol oynayacak. Her hayatta kalma hikayesi farklı olacak, her gün beklenmedik olaylar sizi şaşırtacak. Bütün bu hikayeler iyi bitecek mi? Sana kalmış. Rasyon gıda ve su, erzak en iyi şekilde yararlanmak, zor seçimler ve hatta atık içine girişim yüz. Şans. 1950’lerde bu atomik, karanlık komedi setinde mahalleye düşen bir nükleer bombanın suburbian kabusunu tecrübe edin. Herhangi bir malzeme atma, hayatta kalmak ve aile üyeleri rastgele oluşturulan ev üzerinden 60 saniye acele gerekir. En KÖTÜSÜNE hazırlanın. 
Sadece rastgele öğeleri kapmak etmeyin, hayatta kalma planı ve acil yayınlardan yararlı ipuçları izleyin! Yanında ne GETİRİRSEN getirsin, sığınakta hayatta kal. Kaç gün dayanacaksın? Herkes hayatta kalabilir mi? Kıyamet sonrası dünya seni köşeye SIKIŞTIRDIĞINDA ne yapacağına karar ver. Dışarı çıkmayı göze alır mısın? Kim yemek yemiyor? Mutant bir hamamböceği istilası ile nasıl başa çıkıyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir