World of Final Fantasy Meli Melo APK indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

World of Final Fantasy: Meli-Melo full hileli Apk, modu sizleri bekliyor. iOS and Android için bulunan oyun, oldukça büyük ilgi görüyor. Oyun Japonya’da çıkmış olup, bütün Dünya’ya yayıldı ve büyük ilgi gördü. Oyun içinde de çok büyük görevler var ve inanılmaz keyifli bir oyun. Oyunu isterseniz arkadaşlarınızla da oynayaiblir, rakiplerinizle kapışabilirsiniz.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

 
apk indir buton

Oyun etiketleri

Melo sadece iOS ve Android çalışan cep telefonları çıktı Final Fantasy World: Meli. Chibi’nin Final Fantasy serisini seviyor musun? Final Fantasy World adlı bir oyun: Meli-Melo bu türün mükemmel bir üründür. Bu chibi’nin tarzı dövüş oyunu Haftalık Famitsu tarafından Japonya’da 2017 yılında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

(Güncelleme v1 Final Fantasy indir Dünya: Meli-Melo APK+DATA.Android için 0)

Drecom geliştirici, Final Fantasy Dünya: Meli tarafından geliştirilen-Melo Final Fantasy önceki selefi farklıdır, Oyun Tema rasgele geliştirilmiştir. Oyuncular ekran veya dört orta karakterleri büyük karakterler üstünde altı küçük karakter kullanın. Ayrıca oyunda diğer oyuncularla bir organizasyon oluşturmak için işbirliği yapabilirsiniz. Dom modu Bahçesine gelerek, oyuncu karakteri Valgallan tamamen farklı bir dünyada Rainbow ve seyahat adlı arkadaş. Final Fantasy önceki oyunlarda ortaya çıkmış karakterler de Final Fantasy: Meli-Melo dünyasında yeniden bir çalışma yapılmıştır. -Melo, Final Fantasy Dünyası: Meli girin ve bir manga gibi hikaye zevk.

Meli-Melo selefi, Meli-Melo, dünya oyun pazarında büyük bir hit haline 800,000 kopyadan fazla satan ve yurtdışından daha fazla fan bağış kabul etti. Oyun yapım ve oyun betik deneyimli oyuncular bir ekip ile, Shinji Hashimoto, yapımcı ve yönetmen Hiroki Chiba, oyuncular tamamen oyunun içeriği ve tasarımı emin bulunmaktadır. Melo Final Fantasy dünya: Meli. Karakteri Japonya ülkesinin sevimli anime manga tarzı ve cesur bir tarz tasarlanmıştır. Üretici oyunun en iyi şekilde yararlanmak için nasıl bir çok araştırma yapmış ve yerleşik en kullanıcı dostu kontroller oluşturmak için akıllı telefon özellikleri güvendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir