Wolfteam R17 Hack Hilesi

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

R17-Hack-Hilesi
Son güncelleme: 27 Kasım 2017
Hesabınızın banlanmasına karşı daynız sorumluluk kabul etmez, iyi eğlenceler

Hilenin Özellikleri:

  • Name Es
  • Tek Atma
  • Ölümsüzlük
  • WallShot


OYUN TANITIM VİDEOSU

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=1UUhqyvAxSA&w=320&h=266]

Oyun etiketlerimiz

Wolfteam R17 Hack Hilesi, Wolfteam Hileleri, Wolfteam speed hack, Wolfteam hilesi indir, Wolfteam hile, Wolfteam speed hack, Wolfteam hiz hilesi tek vurma hilesi

Bir bilgisayar programı genellikle önceden tanımlanmış fonksiyonlar sistem çağrılarını kullanarak çekirdek ile iletişim kurar. Her işletim sistemi çağrıları farklı bir dizi vardır, ama genellikle gibi bellek ayırma, okuma ve yazma, ya da süreçleri kullanma benzer şeyler yapıyorlar. Bu sayfa göre, Windows NT çekirdek 480+ sistem çağrıları vardır.

Bu hangi işletim sistemi en iyi yaptığı şey ve bu her zaman bilerek çünkü donanım ile ilgili herhangi bir amaç için, programlar genellikle sistem çağrıları için çare. Bilgisayar oyunları genellikle 60 kare / saniye işlemek için ve bu her 681 ms oluşturma işlevi çağırmak gerekir gerçekleşmesi gerekir. Windows, “GetTickCount()” genellikle Windows bu yana geçen milisaniye sayısı (“son onay sayısı bu yana geçen milisaniye hayır 16ms fazla İse, başka yeni bir çerçeve oluşturma devam ediyor.”) olmuştur döndüren Bu için kullanılır.

SpeedHacking, genel olarak, çalışan işlemine kod enjekte ve zamanlama fonksiyonları / yavaşlattı-programın çalışma hızı değiştirmek için “kene” aşağı hızlandırdı dönme hack çalışır.

Ancak, tam olarak CE bu başarıya nasıl (kaynak kodu anlamak zor) emin değilim ama başka bir programcı Linux (video) benzer bir şey çıkardı. Kaynak kod, yazar (“gettimeofday()”) Linux için benzer bir sistem çağrısı değiştirilmiş.

git gettimeofday_orig;

int val;
(RTLD_NEXT,”gettimeofday”) gettimeofday_orig=(git)dlsym;

ıf (!timezero)
{
 timezero = yeni timeval;
(timezero,tz) val = gettimeofday_orig;
(*timezero) (tv) =;
val dönmek;
}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir