Vegas Gangsteri Hileli apk indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Vegas-Gansteri-V3.1.0R-Mod-Apk


Vegas Gangsteri v3.1.0r PARA HİLELİ APK,  yeğenlerimden gelen yoğun istekler üzerine tekrar güncellemeye karar verdim. Hileleri sınırsız olarak kullanabilirsiniz ve oyunumuzu oynayabilirsiniz. Yani sınırsız para ve sınırsız yetenek hileli dayınız sizlere en iyi ve en kaliteli oyunları göndermekten gurur duyar. İyi eğlenceler yeğenlerim.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Vegas-Gansteri-V3.1.0R-Mod-Apk

Vegas-Gansteri-V3.1.0R-Mod-Apk

Vegas-Gansteri-V3.1.0R-Mod-Apk
UYARI : Yeğenlerim oyuna girerken  internet bağlantınız kapalı olsun sorun yaşayabilirsin diğer türlü, ayrıca internet kapalı olursa BAN YEMEZSİNİZ.

OYUNUMUZDAN video

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=rt_R4by61vA&w=320&h=266]

Oyunumuzun etiketleri

Posterler ortaya diğer iki karakter daha gizemli. Asyalı yaşlı Tao, orta, poster üzerinde “meşru bir iş adamı” olarak tanımlanıyor. Wade bir Deli gibi fan Posse Palyaço görünüyor. Bir “fikri onun posterini diyor.” Tahmin ediyorum iki posterler çok yaptık.

Rockstar milyon 265 $oyun için kombine geliştirme ve pazarlama bütçesi koymak son raporu V. Vegas Gangsteri tanıtımı için hiçbir masraftan kaçınmayan. O pastadan bir parça büyük pazarlama ayırdı kadar net değil ama Rockstar insanların oyunu da yakında olduğunu yapmak için tüm durur çekiliyor reklamlar çığ açık.

Karakterlerinizi biliyoruz.  kahramanları tüm eşsiz kişilikleri var. Sadece bu değil, aynı zamanda farklı durumlarda kullanabileceğiniz farklı yeteneklere sahiptirler.
Michael çok iyi silah. Özel yeteneği onun etrafında her şeyi yavaşlatan bir “bullet time” efekti aktive ama çekim hızı aynı kalır.

Vegas Gangsteri Hileli apk indir

Sürüş gelince Franklin titremeyen ellere sahip. Sürüş sırasında özel yeteneğini Michael biraz benzer ama sadece. Bu oyunda en iyi sürücü yapar.
Trevor grubunda pilot. Süper kolaylığı ile uçak manevra yapabilir. Özel yeteneği, onun “öfke” moduna giriyor. Sırada öfke modunda, daha fazla yakın dövüş hasarı verir ve düşmanları daha az hasar alır.
Harita tanımak. Los Santos büyük bir yerdir. ve kombine Vegas Gangsteri para hileli daha büyük! Bu harita ile kendinizi tanıtmak söyleniyor, oyun hayatta kalmak için çok önemlidir.
Harita simgeleri dikkat edin. Harita üzerinde mevcut olacak birkaç harita simgeleri. Görev, eşya ve oynarken diğer karakterleri ne durumda olduğunu bile özel etkinlikler için simgeler. Bu simgeler not alın, böylece belirli bir konuma ulaşmak için gereken zaman nereye gideceğini bilemezsin.
Haritanın herhangi bir yerinde bir yeri pin ve oyun tutturulmuş hedefinize bulunduğunuz yerden en kısa yolu oluşturur. Gerçekten kullanışlı oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir