Traffic Rider Hileli Apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Traffic Rider  PARA HİLELİ APK indir , en çok beyeni alan oyunlardan birisi  yeğenlerim.  SK GAMES tarafından yapılmıştır.Amacımız akan trafikten hızlıca kaçmak. İlerleyen bölümlerde de daha güzel eşyalar almak ve ilerlemek. Böylece daha güçlü ekipmanlar ve eşyalar kazanabilirsiniz. Oyun son zamanlarda oldukça büyük talep görüyoruz. Oyunumuzu hileli veya hilesiz olarak indirip, trafiği birbirine katabilirsiniz.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

                                  OYUN TANITIM VİDEOSU

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=cYbM2xW7okU&w=320&h=266]

                                         İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

                                              Traffic Rider v1.3 PARA HİLELİ APK                           

Dayınıza destek olmak için sosyal medya’dan paylaşım yapabilirsiniz.

Traffic Rider Hileli Apk Etiketleri

Traffic Rider Hileli Apk İndir

Herkese merhaba, Slayt DB topluluğu ilk oyunumu tanıtmak istiyorum. Trafik Racer, yüksek hızlarda sürüş sırasında trafik atlatmak için deneyin hızlı tempolu arcade-daha gerçekçi bir yarış oyunu. Yakından araba sollama bonus puan almak. Her oyundan sonra para kazanmak ve araç yükseltme veya yenilerini bey onları geçirebilirsiniz. Şu anda ben ve seçmek için 5 araba güncellemeleri ile daha ekleyerek olacaktır.

Ekran görüntüleri
Özellikler:

– Parlak 3D grafik
– Pürüzsüz ve gerçekçi araba kullanma
– 5 farklı araba seçmek için
– 3 Oyun Modu: Sonsuz, Zamana karşı ve Serbest Sürüş
– Boya ve tekerlekleri sayesinde temel özelleştirme
– 2 ayrıntılı ortamlar: banliyösünde ve çöl
Trafik için 15 farklı model
– Oyun Merkezi Liderler

Fırlatma Römork:

Oyunu sürekli güncel tutmak. Aslında, ilk güncelleme zaten gönderdiğim ve Onay Bekliyor. Daha yeni bir araba, GC başarıları, iPhone 5 desteği ve birçok ekler.

Desteğiniz için teşekkürler..

Traffic Rider Apk İndir

Etiketler:
Yarış için trafikten bulunduğu sade güzel bir oyun. Bunu yaparken tekrar başlamak zorunda çünkü yarış çökmesini önlemek gerekir. Amaç trafik yoluyla böylece araba çok satın alarak yeni bir araba alabilirsiniz Kazanılan para ile yarış para kazanmak için. Basit arayüzü sadece sağa sola taşımak veya gaz kullanarak hızlarını düzenleyen veya trafik olan bir otobanda düğmeleri fren olarak arabayı kontrol etmek zorunda, çünkü kolay bir yarış yapar. Soner Kara tarafından geliştirilen, dört oyun modu vardır; iki yönlü modu, serbest sürüş modu, Sonsuz ve deneme süresi modu, grafikler harika ve Android mevcuttur ve platformları OS. Bu oyun hakkında en iyi şey, başarıları sıralamasında görmek ve ya talip olması nereden biliyorsunuz dolayısıyla gönderilen online lideri kurulu olan rekabet içinde olmasıdır. Aslında oldukça motive edici. Oyunun sonu hedefi gibi. Heyecan verici bir başka özelliği tekerlekleri ve boya değiştirebilmek için araban nerede, özelleştirmek için yeteneğidir. Oynamak için heyecan verici basit ve kolay bir oyun. ARTILARI binmek özelleştirmek için yeteneği oynamak için heyecan verici basit ve kolay bir oyun. online lideri kurulu olan rekabet.
android oyun indir, apk indir, moto traffic race 2 1.4 altın hile, moto traffic race 2 1.4 android hile, moto traffic race 2 1.4 apk hile, moto traffic race 2 1.4 apk mod, moto traffic race 2 1.4 hack apk, moto traffic race 2 1.4 hile apk, moto traffic race 2 1.4 mod apk, moto traffic race 2 1.4 money hack, moto traffic race 2 1.4 para hile, moto traffic race 2 altın hile, moto traffic race 2 android hile, moto traffic race 2 apk hile, moto traffic race 2 hack, moto traffic race 2 hack apk, moto traffic race 2 hile apk, moto traffic race 2 mod apk, moto traffic race 2 money hack, moto traffic race 2 para hile

Traffic Rider 3.0 Apk İndir

Trafik Racer 3.0 Bu oynarken zevk aldığım bir oyun ve harika ve çok ilginç. Bu oyunda bazen yoğun trafiği üzerinden araba yarış ve dikkatli araba kazasında değil, aksi takdirde oyun biter. Bu oyun mobil platformlar için sunulmaktadır. Bu İki Yolu, ana bir olan Sonsuz (), Zaman Çalışır ve Bedava olarak dört modlarında oyunu oynayabilirsiniz. Ayrıca sürücü olarak farklı ortamlarda Karlı bir Ayar, Şehir Gece, Çöl ve banliyöler ile oyunu oynayabilirsiniz. Verimliliği sürüş Hızı ile ilgili bir oyundur. Daha hızlı çetele puan. Puan olarak para kazanmak ve bu parayla da daha yüksek bir sınıf satın alma ya da ben birini yükselterek aracınızın yükseltme dikkat çekicidir.e yeni yedek parçalar, lastikler vb. Seçim için 17 araç var. Bu oyun grafikleri en yüksek kalitede. Hareket ve ses efektleri çok güzel çıktı. Arabanızı kontrol cihazı dokunmatik ekran veya tuşlarını kullanabilirsiniz gibi kontroller çok basit. Sadece ekrana dokunarak vites butonu ile hızlandırın, mola düğme vs. ile yavaşlayabilirsin. Sadece hayır araziler ile arkasındaki itici gibi ARTILARI grafikler ve hareket etkisi çok iyi yarış oyunu birçok imkan sunuyor EKSİLERİNİ oyun sıkıcı olur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir