Tekken Mobil Hileli Apk İndir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Tekken Mobile APK Update v0.5.3 , efsane oyunun mobil versiyonu karşınızda. Üstelik eski dövüşçülerin yanı sıra, yeni ve çok güclü takipler de sizleri bekliyor. Oyun full olarak yüklenmiş olup, hileli modu da çalışmaktadır. Update v0.5.3 sürümüyle, bütün hatalar düzeltilmiştir. Ateri günlerim aklıma geldi yeğenlerim, umarım sizde oynarken eskisi gibi eğlenirsiniz.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

OYUNUMUZDAN Video

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=oRbh5J_yFOQ&w=320&h=266]

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

Oyundan etiketler

 
 hile, tekken 0.5.1 apk, tekken 0.5.1 apk download, tekken 0.5.1 apk hile, tekken 0.5.1 apk mod, tekken 0.5.1 can hile, tekken 0.5.1 full apk, tekken 0.5.1 hack apk, tekken 0.5.1 hile apk, tekken 0.5.1 mod apk, tekken 0.5.1 unlock apk, tekken android, tekken android game, tekken android hile, tekken apk, tekken apk hack, tekken apk hile, tekken apk indir, tekken can hile, tekken hack apk, tekken hile apk, tekken mobile game, tekken mod apk, tekken money hack, tekken telefon, tekken telefon
Tekken, popüler PC/Konsol oyunu, resmi olarak Cep başlattı. Şu anda bu blockbuster zevk için bir şans. Street Fighter ile birlikte, Mortal Kombat, Ölü ya da Diri SoulCalibur Tekken sanal dünyada da listelenen karakterlerden bir dizi. Sayısız başyapıt ürünleri tiz, filmler tüm dizi saldıran bile var. Ancak, bu serinin bir Mobil platform benzeri görülmemiş bir erişim vardır .. bir eksikliktir.

Yükleme Tekken Mobile MUAYENE (Güncelleme v0.5.3) Mod HP/her Zaman Android için Kazanmak

Ama şimdi, çünkü geçmiş hikayesi şimdi ve gelecekte, Tekken resmi olarak mobil platformu katıldı. Tam olarak, Tekken Mobile şu anda iki Android ve iOS depoları yayımlanan beklemeden indirmek için hazır. Aslında, resmi depoları neredeyse erişilebilir Tekken, ama neyse ki, GameHub şimdi Tekken Mobil bedava deneyimi okumak yardımcı olacak kullanışlı alternatif bir oyun adresi.

Namai Bandai farklı dövüş stilleri ile 100’den fazla karakter olması, oyuncular her karakter yükseltmek için 20 özel mücadele becerileri ile olacağını söyledi. Tekken mobil Hikaye Modu, her gün olur Online ve heyecan verici olaylar da dahil olmak üzere heyecan verici oyun modları olacak. Güçlü darbeler ve tarak rakipler son derece güzel yıkmak gibi Tekken mobil Tekken serisi dövüş stili miras alır. Hikaye Modu modunda, oyuncular Tekken dünyayı keşfetmek için, efsanevi Kazuya Mishima dönüştürmek ve çeşitli savaşlar yoluyla oyunun arsa anlamak için mücadele etmek mümkün olacak. Oyuncular daha sonra güçlü patronları ile uğraşmak zorunda olacak gibi karakter yükseltmek için, mümkün olduğu deneyim ve ödülleri kazanacak.

Dojo Challenge – Online Karşı Savaş, diğer oyuncular ile mücadele ekibi kurması gerekiyor. Rekabetçi bir online arenada en yüksek rütbeli kazanmak ve değerli için değerli bir ödül. Buna ek olarak, Tekken mobile ayrıca, her gün oyuncular çekici ödülleri elde etmek için bu olaylar, faaliyetler vardır.

Tekken hala ince ayarlı oyuncuların dokunmatik mekanizması ile en rahat hissediyorum değildir Tekken PC/Konsol sürümü, ölümcül dövüş dolu olmasına rağmen. Sol köşede rakibin savunmasını kırmak için güçlü bir darbe basılı tutarak düzenli bir saldırı gerçekleştirmek için tıklarken orada, oyuncular yalnızca ekran üzerinde karakteri taşımak için elini çekin. Oyuncular kart becerileri form etkinleştirmek için, sadece karakter şarjı atmak görmek veya rakip yumruk kadar geri rush serbest bırakmak için özel dövüş sanatları, Tekken Mobile. Eli ile bulaşan, PC / Konsol becerileri kadar güçlü gücü hissetmek gibi tanık böyle mücadele aşaması gerçekten oyuncular.

Bununla birlikte, Tekken Mobile da gerçekten çok başka muhalif oyun ötesinde anda gider .. harika grafikleri bir platform var. Modeller ya karakterler ya da arena ayrıntılı olarak gösterildiği, hafif vücut üzerinde giysi ya da kas üzerine her desen sorumludur. Tekken bu sürümü gerçek bir Konsol ürün olarak grafik ceket tamamladığı, göz ardı edilemez bir isim olduğunu kanıtladı zaman daha fazla konuşma.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir