simcity buildit hileli apk indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Simcity Buildit v2.41.9.65421 PARA HİLELİ APK, yoğun istek üzerine güncellenmiş olarak karşınıza geliyor. Şehir kurma ve yönetme olarak bilenen oyunlar arasında yer alıyor.  EA GAMES tarafından geliştirilmiş olan oyunumuz, kendi türünün en güzel oyunu olarak biliniyor. Amacımız satın aldığımız arazimizi geliştirmek ve şehir kurmak. Şehrin bütün alt-yapı çalışmaları, ulaşım, tamir, ve benzeri tüm ihtiyaçlarını ayarlamanız gerekiyor. SimCity buildit biraz zor oyun olmasından dolayı, hileli paketi oldukça aranıyor. İnşaya başlamaya hazırmısınız yeğenlerim?

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

Oyun Video

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=gkIz56SDpY8&w=320&h=266]

oYUN eTİKETLERİ

para hile, simcity buildit altın hile, simcity buildit anahtar hile, simcity buildit apk hack, simcity buildit apk mod, simcity buildit gold hack, simcity buildit hack apk, simcity buildit hile apk,

simcity buildit hileli apk

Uzunca bir süredir Buıldıt oynuyorum ve istihdam olduğum bazı stratejiler üzerinden yazdım:

1. Kural #1: öğeleri üreten, mümkün olduğunca sürekli olarak Tutmak. Ticaret Depo ekstralar satmak. Eğer insanlar onları satın alırsanız, (bilgisayar) Daniel.

2. Kullandığınız değiştirin. Eğer plastik dolu bir fabrika kullanırsanız, başka bir set. Sadece üretim bitmesin. İşini, sat ne zaman ihtiyacın olursa. Bu para ekstra bir bit geliyor tutmaya yardımcı olur.

3. Darboğaz ücretsiz. Oyunda en büyük darboğaz Çiftçi Pazarı. Eğer satın Ticaret HQ Meyve Ve Meyveler, Sığır eti, Peynir, Krema ya da Un torbası, bkz.simcity buildit hileli apk Denklemden bu öğeleri ortadan kaldırılması için Üretim çok daha kolay yapabilirsiniz.

4. Para ile Akıllı olun. Eğer bir öğe üzerinde bir teklif alırsanız, eğer anlaşmayı kabul değerse Fiyat Kılavuzunu kontrol edin. Eğer Ticaret Depo daha alabiliyorsa, bunun yerine yapmak. Unutmayın, Daniel sonunda liste her şeyi satın alabilir.

5. Kargo gemileri ve havaalanı için önceden Plan. Ne olacağını söyler en kısa sürede bu öğeleri üretimine başlayacak. Uzun inşa süresi öğeler, genellikle her iki veya üç gerektirir. Ham mal ve diğer kısa vadeli öğeleri 10 kadar sürebilir. İhtiyacınız olan ve herhangi bir fazla satmak daha oluşturun. Kargo araçları şehir geçirdikleri süreyi en aza indirmeye çalışın. Onları topla ve bir sonraki sevkiyat başladı HEMEN alalım.

6. Acı Gerçek. Yanlış anlama, bu oyun temelde para sizi ayırmak için tasarlanmış bir slot makinesi: ince ayarlı bir makinedir. Siluetleri bir şehir, oyun SimCity, Cities:inşa etmek ya da PC üzerinde CitiesXXL istiyorsanız. Zaman bir kısmını içinde çok daha başarılı sonuçlar elde edersiniz. Ancak Sabra ve ben uzun yoldan almayı düşünmez, bu çok eğlenceli rahat bir oyun olabilir.

7. Gerçekten tasarım becerileri gerekmez. Birden fazla çapraz sokak ihtiyacın yok. Tüm şehir ölü biter giden sokaklar E harfi gibi ortaya koydu.

8. Esaslara bağlı kal. Erken, temel hizmetler: Kanalizasyon, Su, Ateş ve Sağlık ile kaplayın daha fazla yapı yok. Bana destek olabilirsiniz binaları yıkmak için korkmayın.

9. Büyük Oyna. Eğer gökdelenler istiyorsanız, sadece temelleri çok daha fazla olması gerekir. Ayrıca bölgeyi kapsayan birden çok uzmanlık alanı: Parklar, Eğitim, Ulaşım, Eğlence, Kumar, Yerler veya İbadet olması gerekir.

10. Eureka! Eğer genişleme veya depolama öğeleri aramak, kazmak Ticaret HQ derinliklerine. Ana ekranda listelenen öğeleri bulmak için nadirdir. Diğer ürün satan ve sattıkları diğer öğeler arasında onları keşfetmek şehirleri seçerek öğeleri çoğunu buluyorum.

11. Sen Kabarcıklar Pop için Unutma. Ticaret Merkezi’nde bir şehirleri ziyaret ederken, şehirde bulunan mavi kabarcıklar tıklayın emin olun. Seninle sık sık oyunu ile yetenekli Tokyo, depolama veya dozer öğeleri bulabilirsiniz.

12. Satın al! Satın al! Satın al! simcity buildit hileli indir Ticaret HQ gördüğünüz Her genişleme öğe/depolama madde satın almak, şu anda genişleyen olmasa bile.  Eğer onları istemiyorsan, komşularınız için (yayınlanmayan) Ticaret Depo onları liste. Eğer iyiysen, daha sonra senin için çok iyi olacaklar.

13. Sat! Sat! Sat! Birisi $1 için işlem yaptığınız sürece asla tam fiyat daha az bir ürün satmak.

14. Daniel indirimli satıyor. Daniel asla tam bir fiyata satıyor, yani sahip olduğu her şeyi satın alıyorum. Daha sonra kullanmak, ya da tam fiyat listesi bir kar yapmak. Unutmayın, eğer kimse satın almazsa, Daniel sen kendi öğeleri satın alacak.

15. İyi bir komşu olmak. Eğer $1 için bir komşu tarafından listelenmiş değerli bir öğe görürseniz, onu almayın. Biri muhtemelen bir arkadaşına ticaret.

16. İki iyi komşu bir parçasıdır. Bazen ticaret depo dolu benim komşularım için (veya uzun vadeli maddeler) nadir güzellikler ile devam edeceğim. simcity buildit apk indir Eğer Ticaret HQ iyi bir şey görürsem, ama gerek yok, zaten sık sık kaldırıp listesi. Şeker ve Baharat gibi çok uzun zaman alacak şeyler, Cam, vb. Eğer bunu alsa bile, Daniel sonunda senden satın alarak maliyet geri ödeyecektir. – Zararı yok, ama daha kolay şeyler bulmak için komşuları fırsatlar verdin.

17. Kamp en iyi gece inşa edilir. Bu yüzden uyandığında ateş çukurları, dondurulmuş yoğurt, krema, elektronik ve diğer hediyeler seni bekliyor hazır olacak o yatağa gitmeden önce tüm uzun vadeli öğelerle fabrikaları yükle. Basit öğeleri: metal, ahşap, plastik daha iyi bir oyun bakıcılık yapabiliyorken gün boyunca yapılır.

18. Ödemek kolay alabilir miyim? Eğer büyük bir yol yükseltme ile karşı karşıya, çapraz sokak küçük bir bölüm oluşturun. Daha küçük, daha makul bir ödeme yolu ayrılacak. Hala sonunda yükseltmek gerekir ama bir süre gider erteleyemezsin. Ödeme planı yükseltmeleri gibidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir