Shadow Fight 3 Hileli Apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

 Shadow Fight 3 v1.9.31 MOD HİLELİ APK MOD, ninja ve kapışma oyunu sevenler için eşsiz bir oyun. Oyun sadece ülkemiz de değil, Dünya’da da oldukça büyük talep görüyoruz. Bunun için en son bulunan güncel sürümünü siz değerli yeğenlerimle paylaşıyorum. Hileli mod sayesinde, bypass vuruş ve para hilesini kullanabilirsiniz.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

                                      OYUN TANITIM VİDEOSU

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=hVy58hG30zM&w=330&h=366]

                Shadow Fight 3 TÜRKÇE APK  İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

            Türkçe  Shadow Fight 3  APK Nasıl Kurulur

 

 Shadow Fight 3 v1.9.30 MOD APK dosyasını indiriniz ve rar dosyasını çıkarınız. Daha sonra kurulumu yapabilirsiniz.

Shadow Fight 3 v1.9.31 MOD APK Hakkında Etiketler

Shadow Fight 3 Hileli Apk İndir

shadow fight 3 apk hile, shadow fight 3 apk mod, shadow fight 3 elmas hile apk, shadow fight 3 gold hack, shadow fight 3 hack apk, shadow fight 3 hile apk, shadow fight 3 hile apk download, 

 yani bir ninja olmak istiyorum. ilk adım ninja hakkında duyduğunuz bazı şeyler tamamen hollywood kurgu olduğunu fark etmektir. bu bir yana, dövüş sanatları eğitimi bir kural olarak, iki seçeneğiniz vardır. ilk olarak, gidip ninjitsu bir okula (u varlar bakabilirsiniz.s., onlara aşina değilim rağmen, ama california ninjitsu ustası mythbusters üzerine getirdi. dövüş sanatları eğitimi bir kural olarak, ikinci seçenek geleneksel Japon jujitsu. ben bu (burada herkesin art dayak değil im) Brezilya/ gracie şeyler değil, ama ninja için samuray ziyade sanat ninja olmak için çalışmaya ne u anlatmaya sordu. samuray ve ninja temelde aynıydı, ninja biraz farklı teknikleri kullanır ve (ninja = suikastçı onlar sonuçta) samuray öldürmek amacı olduğu gerçeğini saymazsak. çalışma ya da ninjitsu veya geleneksel Japon jujitsu. o bir kere tutturdun mu, kentsel jimnastik dersleri almak, böylece duvarlar kadar çalıştırmak için ve nasıl bilemezsiniz. doğru aslında bir ninja yapmalısın. ama herkesin dediği gibi, bugünkü ninjalar var olduğunu unutmamak gerekiyor. sanırım becerilere sahip olabilir, ama ninja bu ryuhas veya klanlar uzun öldü ve son kalan ninja  çok çok yaşlı bir adam. bunun yerine modern bir ninja suikastçı olmaya, bu jujitsu ya da başka bir dövüş sanatı olarak büyük bir sanat öğrenme çabalarını odaklanmak ve mutlu bir hayat yaşamak umuduyla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir