online soccer manager Hileli Apk indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Güncelleme tarihi: 25 Kasım 2017
Online soccer manager Hileli Apk Modu, ile futbol dünyasını fet etmeye hazır mısınız?  Futbol dünyanın lideri olmak hiç zor değil. Hileli modumuzu kullanarak sınırsız para elde edebilirsiniz. Böylece istediğinizi kiralamanız ve almanız mümkün. Oyunun bütün sıkıcılıklarından kurtulup, en iyi siz olamaya hazırmısınız? Hileli dayınız ve Apk Dayinizin farkıyla oyunun hileli modunu sadece sitemizden indirebilirsiniz.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

apk indir buton

OYUN TANITIM VİDEOSU

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=cChAvI8zZOw&w=320&h=266]

OYUN etiketleri

online soccer manager Para hilesi

Yapılacak pek çok kararlar vardır taktiklerini ayarlamak için, ve aynı zamanda Online Futbol Yöneticisi Oyuncular çok çok açık olmayan pek çok şey hakkında karar verirken. Bu makalede, taktik ayarlarken ne anlama geldiği hakkında daha net anlamak için yardımcı olacaktır.

Agresif savunma yaparken oyuncu olmak istiyorum nasıl bir oyun stili: Bu gösterir. Bu set daha agresif, daha fazla kartları ve yaralanmalar takım sürdürmek olabilir. Saldırganlık da güçlü takımlara karşı bir risk alarak ve aşırı ayarlayarak oynarken bir avantaj olarak kullanılabilir. online soccer manager Hileli ile Sıkı bir hakem bir sonraki maç nasıl baktığını da saldırganlık düzeyi kullanmak için ne karar vermenize yardımcı olabilir. En agresif oyuncular bu terk etmeye karar verir. Bu konu oldukça yalındır.

Uzun Topu: Bu sürelerde yüksek miktarda; 3-2-5, 3-3-4 ve 4-2-4 ile oluşumları kullanılmalıdır. Bu tarz savunma ileri gelen uzun top oynayarak ortasaha atlar. Uzun top oynuyor ortasaha zayıf ise güçlü bir orta saha ile ya da muhalefet karşı faydalıdır. Uzun topu savunma taktiği ve daha güçlü ve hala geçen takımlara karşı en iyi kullanın.

Geçme geçme Savaşı kazandı ve orta sahada kaybolur gibi orta saha yüksek miktarda kullanılmalıdır. 4-5-1, 3-5-2 2B ve 4-4 gibi oluşumların geçen bir stil ile iyi. 4-4-2B de orta saha bu oluşumu oyunda dar ve 4-4-2A gibi geniş nedeniyle önerilmektedir. Bu arpacık eğer güçlü bir orta saha varsa veya taktik geçen itirazlara karşı istedim, ama sadece daha iyi bir takım varsa en iyi kullanılır.

Oyun Geniş: Bu en güçlü hücum ve takım güçlü saldıran fullbacks ile kullanılır. Takım odak senin kanat saldırır. Geniş oyun, en iyi saldıran diğer oluşumlara adapte olmasına rağmen 4-3-3 veya 3-4-3 formasyonu ile kullanılır. Bu taktik çoğunlukla Hedef 1-4 ekipleri tarafından kullanılır.

Oyun sayaç Saldırı: Bu tarz mevcut tüm savunma oluşumları ile güçlü. 6-3-1, 5-4-1, 5-3-2, 5-2-3 ve 4-5-1 tüm başarıyla karşı hücum taktiği ile kullanılabilir. Hedef 1-4 bir takıma karşı daha düşük bir hedef takımı ile oynarken karşı bir taktik denemeye öneririm.

Ateş: ateş saldırı ya da bir savunma oluşumu olup olmadığı gibi bir tartışma çok olmuştur. Bu hala yüksek başarı oranı nedeniyle belirlemek çok zor. 4-2-3-1 formasyonu ile özellikle. online soccer manager Hileli Apk   Ateş kesinlikle bir ofansif biri daha defansif bir taktiktir. Temelde fırsatlardan daha düşük bir miktar nedeniyle güçlü bir muhalefet bekleniyor çünkü her fırsatta ateş oyuncular söylüyorsun. Oluşumları ateş gördüğünüz yerde kullanılacak mı? Orta saha; 4-5-1 ve 3-5-2 formasyonlarını bir sürü oluşumlar olmalı.

Bu savunma, orta saha ve forvet anlayışı belirleyecek çizgi Taktikleri:. Oluşumu ile ilgili olarak ve hücum oynama niyetinde nasıl savunma Bu tutmak gerekir. Ben defansif oyun ve ileriye bomba onlar saldırı için destek ve savunma açmak, ya da oyun saldırmayı bırakın ve ileri geri ayarlama sonbahar set set savunma hattı olmazdı. Bana hiç mantıklı gelmiyor. Ayrıca, çizgi taktikleri bazı oyuncular nasıl performans belirlemeye yardımcı olabilir. Örneğin: defans sol ofansif yüksek puana sahip bir defans koyarak yaklaşan sırt ayarlı taktik çizgi ve sonra olan veya geri iyi performans şansını artıracaktır.

Adam ya da işaretleme Bölgeli savunma Taktiği: Adam? Ve miktarı saldırganların sayıca savunucuları zaman bölgesel işaretleme savunma taktikleri, düşük basınç ile en etkilidir. Adam adama markaj için tam tersi; muhalefet saldırganların savunma taktikleri, yüksek basınç ve eşit miktarda saldırması ile en etkili.

Ofsayt tuzağı: ofsayt tuzağı Kullanarak daha az defans oluşumları için tavsiye edilir. Savunucuları daha az miktarda daha kolay savunucuları iletişim kurmak için, bir satır bile tutun ve gerektiğinde offsider tuzak oynayacaktı.

Gelişmiş Taktikler: Mentalite oldukça yalındır. Beş farklı düzeyleri; İçeren, Savunma, Standart, Saldıran ve Aşırı zihniyet ayarlayabilirsiniz.

Tempo: buna göre her rakip için tempo Ayarlayın. Daha iyi bir takım rakibine göre daha yüksek u bu kaydırıcıyı ayarlamak gerekir

Bu savunma saldıran taktikleri nasıl veya ayarlanabilir basınç gerekir. Eğer Park otobüs planlıyorsanız baskı uygulamak gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir