Okey Plus Hileli Apk İndir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Son güncelleme: 25 Kasım 2017
Açıklama;
Değerli yeğenlerim, güncelleme kapanmadan önce istediğiniz kadar hileyi uygulamanız mümkün. Eğer açık kapanırsa lütfen yorum olarak belirtiniz. Son kontrolden tamamen geçmiştir ve sorunsuz çalışmaktadır. Umarım uzun süre çiplerinizi kullanabilirsiniz.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Okey Plus Hileli APK ETİKETLERİ

 
 okey plus hileli apk indir, okey plus hileli indir, okey plus para hilesi indir, okey plus hileli indir, okey plus para hilesi, okey plus hilesi, okey plus cip hilesi, okey plus chip hilesi indir.

Okey Plus Hileli Apk İndir

Arkadaşlarla altinstar okey rummy oynamak istiyorum en iyi okey oyun arkadaşlarınla 101 okey ve düz okey oyna için fırsat sağlar. Şey ilk ünlü olan kıyamet filmi ındiana jones ve tapınak olarak kullanılan etrafında 1930 yılında ortaya çıktı tamamdır Tamam o halleder emin demenin başka bir yolu. Natro com 724 hosting destek kabin ekibi ıle sinirsiz web hosting alan adi kaydi kiralik Bildirisinin sunucu’ya ssl hizmetleri sunmaktadir hosting bulut hesap yapmak. Bir. Peki Tamam onay iletmek içindir ama smokey eklenmesi Tamam esrarkeş ya da kimse sigara bir stoner sen anladın demek yeni bir anlam katıyor. En iyi oyuncular ve en güzel hostesler ile birlikte çoklu oyuncu omaha en heyecan verici oyun daha fazla bilgi edinin. Okey plus hile oyunu ihale batak satranc tavla pisti ellibir yuzbir oyunlar oynamak istersen oyna myjest com. Dil kursları Prag uluslararası okey dil okulu her zaman destekler ve öğrencilerin dil çalışmalarını gelişmesine de yardımcı olurlar. Burada resimler ve videolar sahiplerine aittir, bu sitede videolar en video dan yayınlanan görüntüleri veya videoları sahipliğini iddia etmiyorum.

Okey Plus Para Hilesi

1. Kayıt ve giriş
Oyun başladıktan sonra oturum açma ekranı isteyecektir. Yeni oyuncular ilk oyun başlamadan önce bir hesap oluşturmanız gerekir. Adınızı, e-posta adresi ve bir parola seçin. Zaten bir hesaba sahip oyuncular sadece e-posta ve parola ile yerine oyuna girmek için giriş yapabilirsiniz.

2. Lobi & katılmadan bir tablo
Giriş yaptıktan sonra Altinstar Lobiye gireceksiniz. Burada profilinize gidin ve farklı tabloları satın alabilirsiniz. Tüm kullanılabilir tabloların listesi ekranında yer almaktadır. Sağdaki “Join Room” düğmesi ile seçilen tablo için satın. Seçilen tablo şimdi yeni bir Sekmede açılacaktır. Sekmeleri ekranın alt kısmında görülebilir, kolay ekranlar arasında oyun geçiş için izin verir.

3. Oyun
Bir tablo katıldıktan sonra, şimdi oyun ekranına.

Üst sol oynadığınız oyun bir özetidir. Altında tablo seçenekleri değiştirme, oturma ve masadan kalkmak için düğmeleri vardır. Orta oyunu ve tur bilgileri diğer oyuncular görebilirsiniz. Sağ üst köşedeki masada diğer oyuncular ile sohbet edebileceğiniz bir sohbet kutusudur. Ayrıca Oyun sırasında gerçekleşen yuvarlak farklı olaylar uyarılar içeriyor.

Ekranınızın ortasına altında taşlarını tutan oynarken raf ile oyun masası. 4 oyuncu her tablonun 1 tarafında oturur. Oyun oynamak için kullanılan düğmeleri oynamaya raf her iki tarafında OKEY PLUS Para Hilesi . Banka ve iptal düğmeleri rafı hakkı vardır. Ayrıca sürükle ve kazık atmak üzerine bırakabilirsiniz raf bir taşı atarlar.

Raf setleri oluşturmak için ya da birbirine yeterince yakın doğru sırada kiremit sopa veya grup için istediğiniz karo üzerinde fareyi sürükleyin. Fayans üzerinde bir bar ayarlar her şeyi işaret eder.

Bir oyuncu masaya setleri düzenleyebilirsiniz birkaç yolu vardır. ‘Hepsi’ düğmesine Lay ile tabloyu otomatik olarak oluşturulan üzerinde ayarlar tüm yatıyordu. Ayrıca sürükle ve bırak ya da set çubuğunun solundaki oku tıklatın tablo için ayrı ayrı bir dizi yatıyordu. Eğer bir hata yaparsanız 2 düğmelerini kullanın ve ‘son’ ve ‘Al’, ayarlar geri almak veya masanın üstüne koy fayans. Okey PLUS HİLELİ APK İNDİR  Bu ancak ceza puanı için sonuçları olabilir. Hakkında daha fazla bilgi için cezalar Okey 101 sayfa Kuralları cezalar bölümüne bakın.

4. Altinstar dolar® ($)
Altinstar dolar ($)® tabloları içine almak için kullanılır. Profil bilgilerinizi birçok APS topladık. Buy-in çeşitli miktarlarda tablolar. Oyuncu hangi Altinstar giden para (%10) tablo ve küçük bir ücret ödül havuzuna girecek ilk satın öder.

Bir oyun kazanan toplam ödül havuzunun %70 alacak ve 2. sıra ödül havuzunun geri kalan %30 alacaksınız. 3. ve 4. oyuncu hiçbir şey alma. 2 veya daha fazla oyuncu oyunun sonunda puanları eşit olması durumunda, ilgili ödüller için puan aynı miktarda oyuncular arasında bölünecektir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir