Minecraft Pocket Edition Hileli APK indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

 
 Minecraft Pocket Edition, android  için özel geliştirilmiş ve PC versiyonu kadar geliştirilmiştir. Bunun yanı sıra, hemen hemen aynı tasarlanmış olup, oynanışı son derece kolaydır. Yeni çıkan versiyonu ile ister hileli ister hilesiz olarak oynayabilirsiniz. Sitemizde de her zaman yeni sürümler yer almaktadır. Bunun için sayfamızı sürekli kontrol etmenizi tavsiye ederiz. Böylece oyunun her zaman güncel sürümünü full hileli olarak indirebilirsiniz.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

Minecraft ne?
Minecraft özünde, hayatta kalma bir kum. Büyük bir çevreye rastgele sizin için hayatta kalmak ve keşfetmek ‘basit bir Oyun amacı ile oluşturulan.

Minecraft zaman oyun birkaç kural, bu Canavarlar gece overworld içine çıkıp, tehlikeli bir yapım demektir ki, karanlıkta durmak gibi bir şekilde çalışıyor gibi tamamen amaçsız olduğunu söylemek değil. Dünya da her zaman sırları pusuda birkaç kaleleri yer alacak. Henüz oyun gerçekten tam anlamıyla kişisel hedefleri oluşturmak için yeteneği üzerinde büyür bulunmak büyük bir patron bile.

Yapı taşları serbestçe dünyada yerleştirilebilir yolu nedeniyle Minecraft büyük bir parçasıdır. Tinker ile bu araçların bu blokların büyük bir çeşitlilik ve eşit derecede büyük bir miktar. Sonra Minecraft sizin için en kesinlikle kişisel biraz deneme ve anlatım sahiptir bu tip değilseniz.

Kesinlikle değil ne büyük kötü merkezi bir düşmana karşı doğrusal bir yıkacak. Bu kılavuz geleneksel değildir. İlk gece hayatta kalmak gibi bir gün geçirmek, gerçekten Minecraft zevk için size talimat için o kadar basit değil ne kadar söylemek kolay olsa da, gerçekten hoşuna giden neyse onu yapman gerekir.

Minecraft eşsiz, sürükleyici ve sık sık kafa karıştırıcı yapar. Ama bu kılavuz, zevk tüm bu daha kolay bulmak, böylece kazma alalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir