Metin2 Mini Launcher Hileli İndir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Yeğenlerim, normalde Metin2 hilelilerini artık paylaşmayacaktım ama sizden gelen yoğun istekler üzerine en sağlam hileleri tekrar paylaşmaya karar verdim. Uzun zamandır bende oynamayı bırakmıştım ama artık sahalara geri dönüyor dayınız. Dreamfancy en son versiyonuyla artık oyunun ustası siz olacaksınız.

Metin2 Mini Launcher Hileli İndir Özellikleri:

  • 7x damage ile 7 kata kadar vurabilirsiniz. Bazen 5-6 kat vurabiliyor.
  • 4x skill hile kullanarak 4 kata kadar skill vuruş alıyorsunuz.
  • 1hit damage sizin icin bypass geçiyor.
  • İsterseniz sekmelerini kolaylıkla küçültebilirsiniz.

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

OYUN HİLE Vİdeosu

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=euSUp3EnW4g&w=320&h=266]

Metin2 hile etiketleri

Metin2 hiz hilesi 

Ejderi Uyandırmak kahraman ve takım oluşturma oyun ile fantezi RPG tabanlı bir tarayıcı, Ejderha Uyandırmak efsanevi Ejderha Savaşçısı rolünü üstlenecek gibi dünyayı kurtarmaya giden oyuncular Merkez kahramanı yapar. Ejderi Uyandırmak oyuncular oyun kampanyası ile kaderlerini ortaya çıkarmak için ilerliyor, ama onların yolculuğa güçlü Şampiyonlar askere hizmetleri onların arayışı içinde onlara yardım etmek gerekir görevli vardır. Oyuncular için PVP ve PVE içeriği ile oyun bir çok şey sağlar, ve tamamen ücretsiz bir oyundur. Oyunda VIP statülerini tetik onlar VIP düzeyini artırmak dönüp bir oyuncu çeşitli geliştirilmiş ikramiye verecek oyuncular Şarj tamirci üzerinden prim Döviz Alım nerede VIP sistemi kullanır.

Metin2 2017 Hile indir

Ana Özellikleri

– Birden fazla kahraman arkadaşları keşfetmek için
– Savaş yoluyla kapsamlı SİTE kampanyası
– Kaynak ve dişli elde çeşitli etkinlikler
– Seviye kahramanlar ve kendi Ejderha hayvan
– Diğer oyunculara karşı rekabet 1 v 1 Arena düello
– Tamamen ücretsiz oynamak için
– Tarayıcı MMO

Oyun
Özünde oyunun temel amacı, karakter ve işe çeşitli kahramanca bir Şampiyonlar geliştirmek için, ve genel olarak güçlü bir oyuncu takımı nasıl göstermek için Savaş puanı (BR); sayısal puan artırarak onları tesviye. Oyuncular yüksek düzeyde içerik ve olaylara karşı mücadele etmek mümkün olacak güçlü olsun; oyun son derece muharebe SİTE ve aynı zamanda uzun bir hikaye odaklı macera kampanya PVP içeriği ile odaklanmıştır.

Ejderha Savaşçısı
İkonik Ejderha Savaşçısı dünyayı dengeye dönmek için mukadder prophesised gibi oyuncu oynar; bu karakter yaratmada hiçbir sınıf seçeneği vardır ama oyuncu erkek ya da kadın bir karakter yapabilirsiniz. Bunun yerine oyuncular çeşitli Ejderha yumurtaları keşfetmek ve enikleri güçlü ejderhalar onları cins olabilir, bu ejderhalar gibi bir Frost, Rock ya da Alev Ejderha gibi çeşitli hasar türleri vardır. Ejderhalar zamanla yeteneklerini geliştirmek için tesviye ve savaşta rakiplere karşı imha büyük bir miktar teklif ettiler.

İçerik tamamlanıyor, ama geliştirilmiş ve gibi farklı öğeleri, silah ve zırh ile donatılmış çeşitli şekillerde yükseltilebilir onlar Ejderha Savaşçısı XP otomatik olarak kazanır. Ejderha Savaşçısı seviyesi diğer kahraman arkadaşları için tesviye edilebilir max seviyesini belirler.

Kahraman Arkadaşları
Oyuncular çeşitli şampiyonu karşısında hikaye ilerlemenin bir parçası olarak karşılaşacaklar. bu SİTE Kampanyası ile geliyor. Bir kez bu Şampiyonlar oyuncuya hizmet sunuyoruz Tavern ile Özü harcayarak yetiştirebilirsiniz yendi. Arkadaşları kendi güçlü, zayıf yönleri, istatistikler ve becerileri ile çeşitli sınıf stilleri gelir; bu istatistikler ve becerileri bir arkadaşı seviyesine XP Verilirse harcama ile geliştirilebilir.

Metin2 Hile indir

Arkadaşı oyuncu aktif savaş oluşum içine konabilir işe aldığında; Düzenlemek kullanarak mekanik oyuncular savaş oluşum içine beş farklı Arkadaşları yerleştirebilirsiniz. Bir karakterin oluşumunda alır pozisyonu düşmanları (böyle bir cephe hattı savunucusu olarak) düşman için öncelikli bir hedef olup olmadığını, savaş gibi hedef olacak belirleyebilirsiniz.

Savaş
Savaş bazı kontrol elemanları ile otomatik mücadele bir karışımıdır. Ejderha Savaşçı yetenekleri daha sonra diğer daha güçlü yeteneklerini kullanmak için bu Öfke harcamak metre Ejderha Savaşçının Öfke oluşturmak için bazı yetenekler gerektirir oyuncu tarafından kontrol edilebilir. Arkadaşları düşmanları yeteneklerini kullanmak otomatik olarak ve oyuncular üzerinde kontrol yok. Oyuncular düşman saldırdı, Ejderha Savaşçısı veya Arkadaşları, oluşumundaki konumlarına bağlı olarak ve hedef öncelik farklılıkları ile olan seçemezsiniz. Oyuncular AI Ejderha Savaşçısı olarak arkadaşları üzerinde kontrolü ele alır tam AFK savaş modunu seçebilirler.

Metin2 Hileli APK İNDİR

Mücadele oyunun ana odak ve seçim için SİTE pek çok seçenek var, ama oyuncular da birbirlerine karşı Arenada savaş olabilir. Burada oyuncular bir rakip ve kendi monte onların Arkadaşları meydan, rakip rütbe aralığı içinde olmalı ve yapay zeka tarafından kontrol edilir. Kaynaklar, rütbe ve ödüller PVP PVP Onur dükkandan ürün satın almak için daha fazla ödüller için rütbe merdiveni tırmanmak için yetenek ve becerisi ile kazanılır.

MMORPG oynamak için Ücretsiz oyun Türü:
Platformlar: Web Tarayıcı
Geliştiriciler: Oyun Hollywood

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir