Marvel Şampiyonlar Turnuvası hileli Apk indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

MARVEL Şampiyonlar Turnuvası hileli apk, sayesinde yüksek hasar hilesi yapabilirsiniz. Aylar önce gelen Hasar Hileli 16.0.0 hilesinden sonra, en son versiyon olan 17.0.3 versiyonu yayınlandı. Gerçek bir oyuncuyla karşılaştınız zaman hiçbir zaman şansı kalmayacak.  Ayrıca sınırısız para ve sınırsız eşya hilesini yapabilirsiniz. Keyifli oyunlar diliyorum yeğenlerim.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

OYUN TANITIM VİDEOSU

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=70L26Kmk0e4&w=320&h=266]

OYUN Etiketleri

En son Marvel Avengers kitap detayları açıkladı :

MARVEL COMİCS TANITTI “AVENGERS K” ORİJİNAL KORE DİZİ UYARLANMIŞTIR.

İlk Kez ABD’de gişe rekorları kıran Koreli Manhwa Mevcut Hiç

Marvel Şampiyonlar Turnuvası hileli indir

 Klasik Marvel hikayeleri heyecan verici uluslararası bir lens aracılığıyla söyledi New York, NY—Kasım 16, 2015! İlk defa, hiç sunulan Ultron klasik kökenli yeni dinamik bir stil görmedim. Klasik Avengers çizgi roman uyarlanmış, Ultron hayata manhwa çizgi romanın geleneksel Güney Kore tarzında geliyor. Bugün Marvel İngilizce konuşan izleyiciler için heyecan verici bu manhwa uyarlamalar getirmek için uluslararası yetenek kullanılmayan bir havuz askere yepyeni bir yayıncılık girişimi AVENGERS K, ilk anons etmekten mutluluk duyuyoruz.

Marvel fırtına dünya almak ve dünya çapında genişletmek, önde gelen Güney Koreli sanatçılar ve yazarlardan bazıları tarafından söylendiği gibi favori Marvel karakterleri tanık olarak devam ediyor. Lider Manhwa Yayıncı Daweon C. I. en ikonik Avengers masalları uyarlamaları, dünya çapında daha fazla çizgi roman hayranları için kullanılabilir satan Kore. Ölümcül robot Ultron şimdi ünlü Avengers bir hikaye, tanık yükselişi, tekrar canlanıyor ve Güney Kore manhwa tarzı heyecan verici anlatılır.

David Gabriel, Marvel SVP, Baskı Ve Dijital Yayıncılık “Marvel popülerlik görsel olarak kinetik özgün içerik geniş bir katalog sonuçlandı katlanarak Asya’da özellikle Kore içinde büyüyen” dedi. “Şimdi, Daewon ile ortaklık, Marvel uluslararası çizgi roman toplumu tanıtmak için hazırlanıyor daha canlı ve eylemiyle söyledi en ikonik Avengers hikayeler-bir cesur bir çizime manhwa biçimi İngilizce bizim için sunulan ilk kez hayranları konuşma dolu.”

Marvel Şampiyonlar Turnuvası hileli indir

 Bilim adamı Hank Pym dünyanın ilk yapay zeka oluşturmak için yola koyulur. Bunun yerine, bir canavar yaratıyor. Ultron Girin! Ama bir şeytani robot Ultron da Görüş oluşturduğunda, Avengers gerçekten belada yeterli değil. Birlikte, çifti Avengers — ve dünyayı yok etmeye hazırlanıyor. Ama bekleyin! Kim Ultron Gelini? Daha sonra ne olacak dünya çapında bir Güney Kore tarzı farklı hikayeyi anlatan bir yetenek ile sevgili — bir masal!

Beş kitap serisi, AVENGERS K ilk başlık ön sipariş için artık kullanılabilir yepyeni bir seyirci için tüm zamanların en tarihi Avengers hikayesi reimagines bu Daewon C. I. – manhwa Kore orijinal içerik sunuyor.

Marvel Şampiyonlar Turnuvası hileli apk indir


 Ultron çağı manga, manhwa ve Marvel Evreni tüm hayranları için tasarlanmış yeni 168 sayfa büyük boy bir biçimde geldi. Bu önümüzdeki Mayıs – Yenilmezler AVENGERS K için toplanın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir