Marvel Sampiyonlar Turnuvası hile

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

MARVEL Şampiyonlar Turnuvası hileli apk, oyunumuz sayesinde hileyi istediğiniz kadar arttırabilirsiniz. Tek vuruş bypass özelliği bulunmuyor ama vuruşlarınızın gücü oldukça artıyor. Böylece ban veya benzeri hiçbir durumla karşılaşmıyorsunuz. Dayınız sizler için en iyi oyunları bulmaya devam ediyor. Eğlenceyle kalın, bizimle kalın. Dayınızı unutmayın. Sevgiler dayınız.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

OYUN TANITIM VİDEOSU

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=70L26Kmk0e4&w=320&h=266]

OYUN Etiketleri

İnternet penetrasyon oranları uzun çekici video oyun piyasası gibi bölgeleri tarif etmek için kullanılmış olsa oyun bölgede internet büyüme, dünyada [büyüyen] en hızlı olarak tanımlanan “izlediğinden, internet büyüme MENA ve Türkiye analizi önemli ölçüde daha fazla,” Suudi yatırım şirketi N2V göre. Bu Türkiye video oyunları oynamak için aktif internet kullanıcılarının %72’si, Newzoo ve Global tarafından yapılan bir araştırmaya göre Toplamak gerçeği ile uyumludur.

Marvel Sampiyonlar Turnuvası hile

Uzmanlar, dünyada önemli gelişen pazarlardan biri olarak MENA/Türkiye bölge alıntı bu yana, oyun geliştiricileri ve yayıncılar bir süre bu bölgeyi inceliyordu – Ubisoft Abu Dabi’de bir ofis açtı ve diğer küresel geliştiriciler bir nokta Dubai World Game Expo yerel oyun geliştiricileri gibi Sony, Square Enix, GREE ile meşgul olun. Bu yerel geliştiriciler göre, Marvel Sampiyonlar Turnuvası hile bölgede önemli bir fırsat ve bölge oyunları için culturalized sürece. Tahadi Games devletler Başkanı, “Arapça ya da bölgesel kültür oyun içeriği [a] eksikliğidir.” Bu tavsiyeler aşağıda piyasası inanılmaz potansiyeli erişim herhangi bir umut olması için tek yol olduğu gibi, MENA ve Türkiye içinde çok önemli oyuncular tarafından yankılandı:
Marvel Sampiyonlar hilesi Arap dünyasında 350 milyon kişinin yaklaşık yüzde 60’ını 25 yaşın altında, yaklaşık 70 milyon kullanıcıları bölgede internet penetrasyonu ile son beş yılda yüzde 300’ün üzerinde büyüme, girişimcilik araştırma portalı Sindibad İş tabanlı Birleşik Arap Emirlikleri-rakamlara göre. Portalın kurucusu Bahjat Homsi İnternet penetrasyon 2015 yılına kadar 150 milyon kullanıcıya ulaşması bekleniyor, ” dedi.

Orta Doğu ve Afrika aslında birçok diğer bölgelerinde, Arap Körfez ülkeleri kullanıcı başına dünyanın en yüksek ortalama günlük kazanç arasında olduğunu belirten yerel oyuncu Peak Games ile daha iyi para kazandırmak. “Birkaç eğlence mekanı,” oyun daha fazla para dökmek için lider olsa aslında, birçok bölge hissediyorum gençler. Şirket dünyadaki en büyük üç sosyal oyun platformları, Türkiye ve Orta Doğu, Kuzey Afrika bölgelerinde oyun stratejik hedef nedeniyle 1,5 yıl içinde elde bir “pozisyon” olarak bu istatistikler, Oyunlar’ başarı Zirve anahtar olarak görev yaptı.

Bu başarı sadece (Arapça ve Türkçe olarak) temel dil kullanımı yoluyla elde değil, aynı zamanda kültürel nüansları yakın bir anlayış ve özellikle pazar için oyunlar yaratarak elde edildi. Bu özel yerelleştirme MENA ve oyun başarısı olarak oyunu çocuklar için yapılmış olsa oyuncular hissettiren sık sık bağımlı olduğu Türkiye gibi bölge için çok önemlidir. Peak Games’ un kurucularından Rina Onur, ifadesinde bu noktaya dikkat çekiyor, “İnsanlar bu oyunlarda yansıyan ulusal günleri, özel yemekler görmek istiyorum. Bölgeye ait değil, bir kovboy şapkası ile sadece sarışın gibi görünen insanlar.” MENA kalite yerelleştirme gerekliliği birçok oyun geliştiricileri tarafından da tartışıldı. Başarının anahtarı Arapça ve kültürel açıdan hassas olan oyunlar yaratmak olduğu Oyunlar Taktek tabanlı Jordan-CEO da sadece çeviri yerelleştirme ama önemi veriyor. Hangi MENA pazar ve yerelleştirme ilgili konuları anlatır Oyun Aşçılar, Lebnan Nader LAİ ile özel görüşm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir