Magicka Hileli APK mod

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Magicka-1.4.3-Para-Hileli-Mod-Apk-indir
Versiyon 4.4
Güncelleme 21 Kasım 2017
Puan 9.2/10
Yapımcı SYBO Games
Hile: Hileli mod

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Magicka-1.4.3-Para-Hileli-Mod-Apk-indir

Magicka-1.4.3-Para-Hileli-Mod-Apk-indir

Magicka-1.4.3-Para-Hileli-Mod-Apk-indir

OYUN TANITIM VİDEOSU

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=FwvOO1UmxYQ&w=320&h=266]

İNDİRME LİNKLERİ

mobil-apk-indir

Etiketlerimiz

Böylece çok özel bir Büyü sistemi var. Bu Kılavuz, Büyü Kombinasyonları yapmak hakkında size öğretecektir. Bu özel adlı Büyü, Yağ ve Thunder Bolt gibi olan Soruşturma ile ilgisi yoktur. Bu durumda, farklı efektler elde etmek için farklı Unsurları birleştirerek. Değil büyü birçok benzersiz olan ancak 1000’den fazla Olası büyü kombinasyonları vardır.

Düzenli döküm fareyi tıklayarak elemental rünleri ve doğru bazı kombinasyonu seçerek içerir. Döküm seçenekleri diğer iki büyü vardır, ancak. Ayrıca farenin orta tuşuna basarak döküm ve Sihirbaz etrafında Shift ve Sağ tıklama tutarak Yakınlarda Etki Alanı dökme kendini. Döküm düğmesini basılı tutarak birçok büyü Şarj edebilirsiniz. Bu yazım değişir. Bazı durumlarda aralık veya Alanı artar. Yıldırım için, ek grev verecektir. Kirişler oldukça uzun bir süre için kanalize edilebilir. Kırıklı durumda, koni sıkın, daha net cevap verme.

Elemanları

Böylece bu GameBelow içinde Büyü için Büyü Unsurları içinde Çöl oyunda kullanabileceğiniz tüm elemanlarının bir listesini. Bu dışarı koyuyorum nasıl hakkında dikkat edilmesi gereken birkaç şey var. İlk olarak, Etkilerini anlatacağım. Belirli bir kombinasyon, herhangi bir Öğe son büyüyü kendi benzersiz etkisi yapacaktır. Birden çok efekti birleştirerek ilginç etkileşimleri veya eklenen programı için üretebilir. Bir sonraki Teslimat elemanı Yöntemi. Teslimat her yöntemi öncelik derecesi vardır. Eğer başka bir büyü daha yüksek ise, dökme olan büyü türü olacak. Kalkan aşmaktadır her şeyi, ama aksi takdirde sipariş: Mermi, Shard, Kiriş, sonra Sprey. Eğer bir büyü iki Zıt unsurları kullanmaya çalışırsanız, birbirlerini iptal ederler.

(S) # Su ElementWater
Büyü Türü: Sprey Ters Eleman: Yıldırım

İçinde Element Büyü Kullanın: Su ıslak şeyleri alır. Bunun gibi, (yararlı eğer kendini) Sihirbazı alevler içinde olduğunda bu oyuncular yangınları söndürmek. Su Yıldırım etrafında çok tehlikeli, Yıldırım elemanı çağırmak için çalışırken bile sırılsıklam olurlarsa tekerin 250 hasar yapabilir. Islak rakiplere karşı döküm çift hasar görmesine neden olur. Eğer sırılsıklam ıslak bir hedef soğuk ile vurmak ise, bir yerde donacak. Yani, Su büyü kombinasyonları için bazı fırsatlar sunar. Ayrıca, Su hayat akışı geri hedefler. Bir büyü için Su elementinin daha ekleyerek Knockback yelpazesini ve gücü artacaktır.

(W) # Hayat ElementLife
Arcane Büyü Türü: Sprey Ters Eleman:

Hayat çeşitli şekillerde şifa için kullanılan Element Büyü Kullanın. Kendinizi orta fare düğmesi ile koyun, çok Oyunculu, ya da iyileşmek bile bütün bir bölgede başka bir oyuncu üzerine aktarabilirsiniz. Daha fazla Hayat Ekleme Sihirbazı başka bir iyileşmeye veya etki alanı artacaktır kiriş tutabilir süresi artacaktır. Kendini daha fazla Hayat ekleme-döküm hiçbir şey yapmaz. Sadece orta fare düğmesini W tuşuna basın ve hızla tam iyileşmesi gerekir.

Çöl Kalkanı ElementShield
Büyü Türü: Ters Öğe Kalkan: yoktur, ama sadece 1 Kalkan her Büyü kullanılabilir

Büyü eleman Kullanımı: Kalkan fiziksel hasar durduramaz. Aslında, birçok fiziksel saldırıların hemen sıçrama olacaktır. Kalkanlar yürüdü olamaz, böylece engelleri oluştururlar. Düzenli bir kalkan tekerin önünde bir engel oluşturur. De tekerin çevreleyen geniş bir alana çevirebilirsiniz. Hızla Boşluk Çubuğuna basarak bir kalkan güçlendirecektir. Kalkan diğer unsurları ile birlikte bazı ilginç olaylara neden olur. Katı engelleri üretmek, iyileşmek duvar kesimleri ve mayın ve mayın bile zarar verebilirsiniz. İkinci bölümde, Patron Jormungandr kafasını çarpar o zaman ona ağır hasara neden olan Toprak Kalkanı, zayıftır.

# Soğuk ElementCold
Büyü Türü: Sprey Zıt Element: Ateş

Büyü eleman Kullanımı: Soğuk düşmanları yavaşlatır. Bir büyü daha Soğuk elemanı kullanarak Etki Alanını artırmak veya biraz daha fazla hasar mesafesi ve meseleye değişiyordu. Soğuk bir dokunuş gerçekten melee saldırılara karşı Sihirbazı size yardımcı olabilir. Her türlü işe yarıyor. Düz ALANI, büyü 5 soğuk dökme ve yüzünde kutup hava akışı sprey. Bu büyü ile boyayı tüm ordularını ve senin merhametine.

Böylece Yıldırım ElementLightning
Dünya Büyü Türü: Sprey Ters Eleman:

Büyü eleman Kullanımı: Yıldırım tür bir sprey Olsa da, türünün diğer yerini gibi görünüyor. Bu hedefe normal bir sprey döküm, Yangın + Yıldırım gibi hedef sıçrayan Yıldırım olacak. Yeterince Yıldırım ve şok olmuş gibi bir hedefi hareketsiz olabilir. Birden fazla düşman için zincirleme olduğunda, bu da çalışır. Bir büyü için daha fazla Yıldırım ekleyerek hem ilk patlama ve atlar aralığı artacaktır. Ya Yakınlarda ya da doğrudan ateş döküm, ek zapping zaman için sağ fare düğmesini basılı tutun emin olun.

# Arcane ElementArcane
Büyü Türü: Işın Ters Eleman: Hayat

Büyü eleman Kullanımı: Arcane birincil amaç zarar artırmak ve güçlü bir Işın içine büyü türlerinin çoğu çevirin. Bir büyü için Işını ile daha fazla zaman vermek, böylece zamanla daha fazla zarar verir ve bunu kullanıyorsun diğer kötü kombinasyonlar için hedef tabi daha Gizemli ekleyin.

Böylece Dünya ElementEarth
Büyü Türü: Mermi Ters Eleman: Yıldırım

Dünya Mermi bir saldırı her şeyi ama Kalkan döner Element Büyü Kullanın. Hatta bu çarpışmada hasar başa çıkmak için büyük taşlar ateş anlamına gelir, ve bazı durumlarda Yakınlarda. Toprak + Buz tek bir hedefe büyük hasar veren bir buz topu üretecek. Dünya + uyumlu herhangi başka bir öğe etkisi üzerine bir yarıçap içinde hasarı verir. Bir büyü için daha fazla Toprak ekleyerek Yakınlarda değil) isabet Kaya boyutu ve böylece zarar artacaktır.

Çöl Ateşi ElementFire
Soğuk Büyü Türü: Sprey Ters Eleman:

Eleman Kullanma hedeflere Ateş tutuşturur ve giysilerinizi kurutmak için kullanılabilir (dökme olmaktan Yıldırım önleyici) ıslak almalısınız Büyü. Bir büyü için daha fazla Yangın ekleme hasar ve menzili artacaktır. Yangın ateşleme etkiler hedefleri yakmak ve zamanla zarar neden olur. Onlara teslim ettiniz daha fazla yangın, daha yüksek bu hasar yığını olacak. Tek bir ALANI ateş büyü cinler yanmaya başladı ve bir an alevler onları ayarlayın ve düzensizce kurtarmaya çalışıyordu.

(Soğuk+Su)Buz
Büyü Türü: Shard Ters Eleman: yok, ama Buz + Ateş = Su

Buz eşsiz Shard etkisi üretir Element Büyü Kullanın. Yayılmış güçlü bir atış, bir av tüfeği gibi. Daha fazla buz ekleyerek karışıma daha fazla pellet katacak. Buz ile büyük (Buz aslında yavaş hedefleri değil) çalışır. Girdikleri tüm düşmanları yavaş buz gibi granül bir patlama çevirebilirsiniz. Yakın çekim, bu yıkıcı olabilir. 2 Buz, Soğuk, Gizemli ve Yıldırım çok güçlü bir büyü kombinasyonu, özellikle Parçalarından daha vurabilecek kadar yakınsın nerede düşmanlarına karşı.

Buhar (Ateş+Su)
Büyü Türü: Sprey Ters Eleman: yok

Meteor yağmuru büyü bu sembolün ne Büyü eleman Kullanımı: Yeni Başlayanlar sık sık merak ediyorum. (Ya düzen çalışır) Ateş ve Su Buhar, bir kombinasyon. Buhar çok su gibi düşman ıslatacak. Su aksine, Yıldırım ile birlikte kullanılabilir. Evet, hedef ıslanmak ve aynı zamanda onu yapabiliyor. Eğer hedef üzerinde konsantre olursan daha çok zarar veren bir Işın üretmek gibi sırılsıklam ve zap için gidiyoruz, eğer Arcane ile birleştirmek için güzel.

Yararlı Büyü Kombinasyonları

Yeni oyuncular için yararlı olacak bazı büyü kombinasyonları sağlamak için gidiyorum. Bu daha yaratıcı olabilirsiniz, ama Çöl bu olasılıklar için çok zor olabilir gibi temel bir set vereceğim. Daha ziyade Yangın, Yangın, Su demek daha basına olduğunuz klavye kombinasyonu kullanırım unutmayın. Oyuncu bu şekilde çok daha kolay. Böylece adanmış diğer siteler gibi varsayılan denetimleri ile de bu şekilde bir liste yürütmenizi öneririm. Ve hayır, büyü isminiz yok, onları ben yarattım!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir