Lineage2 Hileli Apk İndir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Lineage2 Revolution full hileli apk, gelen yoğun istekler üzerine paylaşmaya karar verdim. Oyun multiplayer olarak oynanıyor ve oldukça büyük ilgi görüyor. Oyunun hileli modunu kullanarak sınırsız kostüm, sınırsız para, sınırsız silah ve max level seviyede de oynayabilirsiniz. Oyunun grafikleri 3d ve oldukça kaliteli olup, 200,0000 üzeri indirilme yapılmıştır.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

Oyun Etiketleri

 (ENG) Lineage2 Devrimi MUAYENE v0 Mod.19.22 09
Oranı bu yazı
Lineage2 Devrim son derece gelişmiş silahlar en güçlü kahramanları getiriyor ve bu son derece bağımlılık kahramanca bir dövüş oyunu. Oyuncular bu büyüleyici oyunda aşağıda büyük özellikleri, bir dizi ile kendilerini batırmak olacaktır.

Lineage2 Devrim, Netmarble Games, oyun oynarken çok oyunculu çevrimiçi rol yapma tarafından yayımlanan, yaklaşık 200.000 popülerlik ulaştı ve son derece olumlu. Oyuncular sevdikleri bir kahraman seçin, daha sonra sıkı çalışma ve görevler kahramanların en güçlü olmak için gerçekleştirin. Karakterler son derece sofistike kostümleri, ayrıntılı çizgiler, güçlü mücadele silahları tasarlanmıştır, silah kullanma her oyuncu için güzel bir daire oluşturur. Soyu ikinci versiyonu adı olarak tam bir devrim yarattı, Oren ülkesinde resmi açmak için Kullanıcı başlatılması bekleniyordu. Kaptan karakteri kadar Oren bölgede regency oynarken 260 seviye olabilir. Karakterin silahı en güçlü kahraman için UR türü, en iyisidir. Elit Kahramanlar için yeni Elit zindan modu da açık, oyuncular Elit zindanda savaş yaşayabilirsiniz.

Lineage2 Devriminin büyük simülatörü gerçek zamanlı savaşlar kendinizi, dünyanın her yerinden oyuncular ile senkronize ve her zaman, her yerde bu oyun mükemmellik deneyimi sağlayacaktır.
Lineage2 Devrim Everline yüksek daha İyi kullanır-kaliteli grafikler, favori yerleri her zaman mobil cihazlar için optimize edilmiş, Unreal 4 Motoru ile canlı bir deneyim sunuyor. Ayrıca Klanlar ve Fierve Yarışması benzeri görülmemiş bir oyun topluluğuna katılmak için fırsat var.

Büyük ölçekli PvP savaşları dünyanın en iyi savaşçıları katılmak ve Kale Baskınları usta ve kendiniz için senin biçmek özel yeteneklerinizi kullanın. fiyat! Bu sürüm, ses ve oynatma sesli konuşmaları kayıt, okuma ve verileri kaydetmek için harici belleğe önceki erişim yapabilirler. Oyunlar aynı zamanda tablet cihazlarda oynayabilirsiniz. Oyun Lineage2 Devrim oyun aksiyon dolu rol yapma, indirmek için ücretsiz oyun indirmek için aşağıdaki linke tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir