Lineage 2 Hileli Apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Lineage2 Revolution full hileli apk, sitemizden oldukça yüksek talep gördü. Dayınız gelen isteklere cevapsız kalmadı ve oyunun full hileli modunu paylaştı. Oyunumuz tarzıyla oldukça yüksek talep görüyor ve google play’dan yüzbinlerce kez indirdi. Grafikler 3D olup oldukça yüksek değerde ses kalitesine sahiptir. Oynanışı oldukça kolaydır.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

apk indir buton

Oyun Etiketleri

Lineage 2 Hileli Apk indir

Birçok MMORPG hayranları 2 Soy için ilk fragman: Devrim düştü ve iyi bir nedenle, oyun olağanüstü baktığımda geri etkilendiler. Taraftarlar, römork tarafından tatmin edici bir şekilde verilen sözler gerçek oyun sunuyor sevinç çok. Katmanlı yayın programı bazı özel hayranları dışlanmış hissettirdi ama sunucuları etkinleştirmek ve istikrarı korumak önemliydi. Netmarble hiç de küçük bir başarı (Devasa çok Oyunculu Çevrimiçi Rol yapma Oyunu) tam dolu bir MMORPG, özellikle orada farklı Android cihazlar çokluğu dikkate alındığında yaptı. Eğer oyuna yeni iseniz, bu bakış oyuna kolaylığı ve başlangıçtan itibaren bazı iyi kararlar yardımcı olacaktır mekaniği.

Oyunun en büyük özelliklerinden biri otomatik oynat görevler için yeteneğidir. Bu bir çok insan için garip bir özellik olabilir ama eğer karakter seviyesine gidiyoruz eğer, sadece sizin için işi yapmak için oyunu bırakırsın bir zaman gelecektir. Lineage 2 Hileli Apk indir Ve otomatik çiftçilik sonra, kolayca daha sert ve daha büyük düşmanları yenmek için klan katılabilir. Ayrıca iyi ödülleri kazanmak için görevleri oyuncu kattan sonra kat temiz kule modu. Düzeyleri ilerleme olarak giderek daha zor ve yağma daha büyük olur. Başlamak üzere olduğunuz zaman Devrim önerilen muharebe gücü vardır, bu yüzden sert zeminler denemek ve belirli doom yüzü yok 2 minnetle Soy.Bu bir MMO oyunu olarak, bir klana katılmak ve rütbeleri yükselen büyük bir vurgu Lineage 2 Hilelisi var. Yukarıdaki 10 seviyesi vardır ve bu karakterler katılabilir veya kendi klan oluşturabilirsiniz. Klana katılmak basit ve kolay, tüm yapmanız gereken, katılmak için kamu klan ve isteği seçin ve bazı kabilelerin de düzey kısıtlamalar olabilir. Kendi klan oluşturmak için 50 bin altın sikke mal, eğer altın düşük iseniz, sadece online eğlenmek başlatmak için bir klan katılacak. Bir klana katılmak gibi özel ödülleri bulunmaktadır.

Ayrıca bir alanda beceri ve şansınızı deneyebilirsiniz nerede PVP (oyuncu Vs Oyuncu) modu. Bu oyunda iyi yapıyorsun nasıl ölçmek için eğlenceli bir yoludur. Bu bir RPG oyunu olarak bulunmak yıpranmış ve yeni silahlar için toplanacak yağma, zırh. Bacaklar, gövde, baş, silah, aksesuar vb için ayrı bir yuva. ve tüm gelişiminde önemli bir rol oynar.Ana şey Mücadele Gücü hakkında bakım olacak. Bu temelde etkili bir oyun olacak anlatır bir sayıdır. Daha iyi bir silah donatmak ya da silahı kendi seviyesi kadar yukarı seviyede olarak artar.Ekipman demişken, düşünmek için farklı şeyler bir ton vardır. Ekipman 6 farklı oranlarda, yoksul C sınıfı en iyi SR sınıfa. Yükseltme ve sahte silah Yukarı seviyede, bu da malzeme ve bazı altın kullanır.

Devrim; Bir Adena adlı standart altın, elmaslarla iki farklı türü vardır. ve son olarak bir SP, karakterinizin becerilerini yükseltmek için kullanılan denir 2 Soy: kullanılan para 3 farklı türleri vardır. Ayrıca sosyal etkileşimler gerçekleştirerek sayılmazsınız dostluk noktaları vardır. Dükkanı da, ancak, ben asla oyuna para harcamak zorunda kalacaksınız (In-App Alımları) IAPs iyi bir dizi sunmaktadır.

Oyun da elmasları kullanarak satın alınabilir ‘lootboxes’ sunmaktadır. Eğer oyun için önceden kayıt varsa, ÜCRETSİZ için yüz pembe elmas bir çift alırsınız. Ücretsiz elmasları 1400 civarında olması yeterli 11 öğeleri ile birlikte geniş bir ekipman göğüs satın almak. Başka bir karakter için öğeleri aktarmak için, bu yüzden sadece gerçekten gibi karakter kullanmak mümkün olmayacaktır burada dikkat edilmesi gereken bir nokta.

Son Söz

2 soy: Devrim gerçekten Bluestacks üzerinde çalışan epik bir oyun. Ve Bluestacks inatçı bir takımız kolaylığı ile tüm düşmanları kısa çalışma yapmak eminiz. Bluestacks kütüphanesinde olmayı hak eden bir oyun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir