Fruit ninja hileli apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Fruit Ninja v2.4.5.668462 HİLELİ APK, ninja olmak isteyen yeğenlerim için oldukça mükemmel oyun. Halfbrick Studios tarafından tasarlanmış oyun, efsaneler arasına girdi bile. Android ve ois üzerinden milyonlarca kez indirilmiş olan oyunumuz, hileli ve çin yılı temasıyla birlikte geliyor. Grafikleriyse 3d olan oyunumuz, oldukça güzel ses kalitesine sahiptir. iyi eğlenceler yeğenlerim. Dayınızı sosyal medyada paylaşın.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

Oyun etiketleri

puan hile, fruit ninja free android hack, fruit ninja free android hile, fruit ninja free android mod, fruit ninja free apk

 Fruit ninja hileli apk

 Fruit Ninja tarz klasik başyapıtı olarak kabul edilen Android için son derece dinamik parçaların bir oyun. Amaç sürekli olarak çeşitli meyve ve dodge bombalar dilim olan bir ninja olmak mümkün olacak.
Oyun Halfbrick Studios tarafından 2010 yılında yayınlandı ve 100 milyon kez indirilmiş. Perks gibi onlarca seçim için iyi 3D grafikler, bağımlılık oyun, ve birçok oyun modu sunar ve oyun ya da gerçek para ile satın alabilirsiniz artırır.OyunMeyve Ninja oynamak gerçekten çok kolay. Her iki menü ve oyun denetimleri kaydırma ya da hareketleri Dilimleme dayanmaktadır. Sizin gibi ve mümkün olduğu kadar çok meyve dilim oyun modunu seç. Normal modda sürekli meyve ve dodge bombalar dilim gerekir. Eğer üç meyve atlamak veya bir bomba vurmak, kaybedersiniz. Fruit ninja hileli apk indir Zaman sınırı olan Arcade ve Zen modu hemen hemen aynı, tek fark. Arcade modu bombalar sadece zaman 10 saniye çalmak iken Zen modda hiç bir bomba vardır.
Bir dilim daha fazla meyve, daha fazla puan alırsınız. Bazı oyun modlarında da size ekstra puan vermek veya diğer perks sağlayacak sihirli meyve dilim için mümkün olacak. Kolay oyun-bomba karşı korumasını artırır satın almak ya da ekstra zaman ver oyuna para harcayabilirsiniz.
Oyun son derece bağımlılık ve sulu meyve dilim ve tüm ekran etrafında sıçrama onları izlemek gerçekten heyecan verici.
Android için Fruit Ninja temel özellikleri:
Güzel 3D grafik;
Basit kontroller;
Multiplayer modu;
Çeşitli oyun modları;
Oyun para satın alabilirsiniz artırır ve ikramiyesiz;
Sıçraması ve dinamik oyun renkli.
Liste tek dezavantajı reklamlar dahil edilmiştir. Ancak, gerçekten oynamaya engel yok.
Devam
Fruit Ninja Android için şimdiye kadar mobil cihazlar için en indirilebilir oyunlarından biridir. Güzel, bağımlılık, dinamik, ve ücretsiz. Bunu kontrol etmek emin olun!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir