Farming Simulator 18 APK PARA HİLELİ

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Farming Simulator 18 v1.2.0.3 MOD APK

 
Yeğenlerim,  Farming Simulator 18 v1.2.0.3 MOD APK , isimli çiflik oyununu bilirsiniz. Çiftlik denildiği zaman akla ilk gelen isimlerden birisi. Bildiğiniz üzere, GIANTS Software tarafından tasarlanmış olan bir oyun. Oyun çiftlik simülasyou olarak geçiyor. Android ve diğer bütün platformlarda da oldukça biliniyor. Amacınız sahip olduğunuz araçları kullanmak ve tarlanızı büyütmek. Çiftlik araçları yardımı sayesinde de para kazanıyorsunuz ve yeni görevler alıyorsunuz. Sürekli Çiftliğinizi bütüyorsunuz ve paralar kazanıyorsunuz.  Farming Simulator 18, Çiflik oyunu olarak biliniyor. Bildiğiniz üzere oyun bazen zorlaşıyor ve bunun için sıkıcı olabiliyor. Bunun için dayınız sizi düşündü ve sınırsız para hileli modu yaptı. Böylece istediğiniz kadar paranız olacaktır yeğenlerim. İstediğiniz bütün araçları satın alabilirsiniz ve böylece oyunun tadını çıkarabilirsiniz. Farming Simulator 18 APK PARA HİLELİ APK bugüne kadar yapılmış olan en güzel apk oyunlardan birisi yeğenlerim. Parayla istediğiniz bütün araçları satın alabilirsiniz, böylece oyunun tadını çıkarabilirsiniz. Tüm araçları satın alabilirsiniz ve istediğiniz görevi tamamlayabilirsiniz. Farming Simulator 18 v1.2.0.3 sürümünin yeni traktör, saban, tohum ekicisi, başta olmak üzere sayısız yenilikleri var yeğenlerim.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER
İNDİRME LİNKLERİ


                                  mobil-apk-indirÇiflik oyunu apk para hileli


-Kurulum yapmak için APK dosyasını indiriniz ve kurulumunu yapınız.
-Kurulumdan sonra 100.000.000 parayla oyuna başlarsınız.
İyi eğlenceler,

Çiflik oyunu apk para hilelesi Etiket

 Farming Simulator 18 APK PARA HİLELİ


Farming Simulator 18 1.2.0.3 para hile apk, tor 18 1.2.0.3 full apk, farming simulator 18 1.2.0.3 hack apk, farming simulator 18 1.2.0.3 hile apk, farming simulator 18 1.2.0.3 mod apk, farming simulator 18 1.2.0.3 para hile, farming simulator 18 altın hile, farming simulator 18.

Farming Simulator 18 1.2.0.3 para hile apk


Android Piyasada en ünlü ve zorlu Tarım Simülatörü size tanıtmak sağlar. 2018 tarım Simülatörü Pro 3D Traktör Çiftlik Simülatörü yeni ve gelişmiş versiyonu. Bu yeni Traktör Tarım Simülatörü gerçek bir çiftçi olmak ve gelişmiş makine ve ekipman yardımı ile tarım kariyerine destek sağlar. Yemyeşil bir çiftlik ele ve hasat hayallerini yerine getirmek.

farming simulator 18 1.2.0.3 mod apk

Yem stoklarının çeşitli çiftçilik ile tarım kariyerine başlamak ve kenti yakınlarında sanal çiftçilik keyfini çıkarın. Hasat bitkileri için modern teknolojileri uygulama ve çamur Körfezi ve büyük çiftlik yetiştirmek. Hasat su bitkileri çiftlik püskürtme alanları çiftçilik için ağır Traktör kullanın. Modern hasat zamanı tracker mükemmel hasat bitkileri yetiştirme dönemi zaman size yardımcı olur. Vatan uzak yalan keyfini çıkarın ve sım çiftlik gözlerinizin önünde büyümesini izlemek. Sow sadece Ağır Traktörler ile zorlu arazi çiftçilik sonra tohumları. Hasat dönemi büyük hasat makineleri ile başlar toplardı. Şehir Topluluk pazarında ürünlerini satmak ve mümkün olduğunca çok kazanmak.

farming simulator 18 1.2.0.3 mod apk indir

Yaratıcı oyun modları ve zorlu düzeyleri çeşitliliği ile 2018 yeni Tarım Sım keyfini çıkarın. Çok mahsul toplama görevleri, pazara yem hisse senedi ulaşım, çeşitli hasat makineleri satış ve tahıl gibi çeşitli kariyer modu tercih edebilirsiniz. Tohum tahıl pulluk için farklı tarım alanları ve farklı desenler kullanmak ve nihai Köy Hayatı Simülasyon Oyunu keyfini çıkarabilirsiniz. Gelişmiş ağır Traktörler ve Uygulayıcılar çeşitli Çiftçi olmak için tarım yeteneklerinizi ve ömür boyu deneyimi değiştirin. Arabaları ve yük taşıyan araçlar gibi ulaşım araçları için hisse senedi satmak için hazır taşımak için küçük bir vinç kullanın.

Yeni abartılı özelliklere sahip bu mükemmel yeni Tarım Simülasyonu 2018 oyun keyfini ve tarım yeteneklerinizi meydan. Çiftlik arazi pulluk, modern tahıl tohum ekici pulluk kullanın ve yemyeşil çiftlik içine çorak arazi toplamak. 2018 3D Tarım kart gerçek hayat köy atmosferi, egzotik doğal sahnelerine ve esmer akşamları keyfini çıkarın.

Farming Simulator 18 APK indir

– Slick kullanıcı arayüzü ile gerçekçi Çiftçilik oyun Tarım yeteneklerinizi zevk
Modern biçerdöver ile yönetmek kuru çiftlik ve hasat bitkileri
Ağır traktörler – 3D gerçekçi çiftçilik simülatörü, biçerdöver ve Kargo taşımacıları
– Gerçek hayatta geliştirmek için zorlu düzeyleri ve misyonlar tarım
– Farklı alan desenleri ile istediğiniz herhangi bir şekilde tarım arazisi tasarımı
– Hazır hisse senedi satarak para toplamak ve yeni makineler satın arttırması için
– En gelişmiş tarım teknolojileri ve makine ile gerçek hayat Usta bir Çiftçi olmak
İnanılmaz harmancı grafik – 3D çiftlik ortamları
– Paylaşarak arkadaşlarınıza meydan online istatistik ve başarıları

Bu İnanılmaz 3D Tarım Simülatörü Oyunu Oynayarak Gerçek bir Çiftçi olmak!Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir