FARMER SİM 2018 hileli apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Farmer Sim 2018 PARA HİLELİ APK, hem simülasyon  hem tarla işletme oyunu. Ürünlerinizi sadece üretmekle kalmıyorsunuz, onları uygun fiyatlara satabiliyor veya alabiliyorsunuz. Gerçek hayatta olduğu gibi istediğiniz gibi fiyat belirliyor ve para kazanıyorsunuz. Bununla beraber kazanmış olduğunuz paraları, gerçek hayatta olduğu gibi satabiliyor ve çifliğinizi gelitirebiliyorsunuz. Oyunda amacımız  ekim işlerini yapmak, gerektiği zaman mahsulu toplamak, bunları uygun fiyatlara satmak. Maddi sorunlardan ve çeşitli zorluklardan dolayı oyun bazen çekilmez hale gelebiliyor. İşte burada da dayınız devreye giriyor ve size sınırsız oyun hilelerini sunuyor. Hileli süremümüzde de yeni araç eklenmiş ve güncellenmiştir. Böylece bütün hatalardan kurtulmuş olarak oyunu oynayabilirsiniz. Farmer Sim 2018 PARA HİLELİ indir, Play Storede de oldukça fazla talep görüyor.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

OYUN TANITIM VİDEOSU

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=LqgCCsTaiBA&w=320&h=266]

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton
Link güncellenmiştir.

FARMER SİM 2018 Oyun Etkiletleri:

Android Piyasada en ünlü ve zorlu Tarım Simülatörü size tanıtmak sağlar. 2018 tarım Simülatörü Pro 3D Traktör Çiftlik Simülatörü yeni ve gelişmiş versiyonu. Bu yeni Traktör Tarım Simülatörü gerçek bir çiftçi olmak ve gelişmiş makine ve ekipman yardımı ile tarım kariyerine destek sağlar. Yemyeşil bir çiftlik ele ve hasat hayallerini yerine getirmek.

2018 Sım Tarım nasıl oynanır :
Yem stoklarının çeşitli çiftçilik ile tarım kariyerine başlamak ve kenti yakınlarında sanal çiftçilik keyfini çıkarın. Hasat bitkileri için modern teknolojileri uygulama ve çamur Körfezi ve büyük çiftlik yetiştirmek. Hasat su bitkileri çiftlik püskürtme alanları çiftçilik için ağır Traktör kullanın. Modern hasat zamanı tracker mükemmel hasat bitkileri yetiştirme dönemi zaman size yardımcı olur. Vatan uzak yalan keyfini çıkarın ve sım çiftlik gözlerinizin önünde büyümesini izlemek., farmer sim 2018 hileli apk 1.3.0 hack apk, farmer sim 2018 1.3.0 hile apk, farmer sim 2018 1.3.0 mod apk, farmer sim 2018 1.3.0 money hack, farmer sim 2018 1.3.0 para Sow sadece Ağır Traktörler ile zorlu arazi çiftçilik sonra tohumları. Hasat dönemi büyük hasat makineleri ile başlar toplardı. Şehir Topluluk pazarında ürünlerini satmak ve mümkün olduğunca çok kazanmak.

Oyun Seviyeleri ve Modları:
Yaratıcı oyun modları ve zorlu düzeyleri çeşitliliği ile 2018 yeni Tarım Sım keyfini çıkarın. Çok mahsul toplama görevleri, pazara yem hisse senedi ulaşım, çeşitli hasat makineleri satış ve tahıl gibi çeşitli kariyer modu tercih edebilirsiniz. Tohum tahıl pulluk için farklı tarım alanları ve farklı desenler kullanmak ve nihai Köy Hayatı Simülasyon Oyunu keyfini çıkarabilirsiniz. Gelişmiş ağır Traktörler ve Uygulayıcılar çeşitli Çiftçi olmak için tarım yeteneklerinizi ve ömür boyu deneyimi değiştirin. Arabaları ve yük taşıyan araçlar gibi ulaşım araçları için hisse senedi satmak için hazır taşımak için küçük bir vinç kullanın.

Yeni abartılı özelliklere sahip bu mükemmel yeni Tarım Simülasyonu 2018 oyun keyfini ve tarım yeteneklerinizi meydan. Çiftlik arazi pulluk, modern tahıl tohum ekici pulluk kullanın ve yemyeşil çiftlik içine çorak arazi toplamak. 2018 3D Tarım kart gerçek hayat köy atmosferi, egzotik doğal sahnelerine ve esmer akşamları keyfini çıkarın.

2018 Sım Tarım: Modern Çiftçi Traktör Simülatörü Özellikleri:

– Slick kullanıcı arayüzü ile gerçekçi Çiftçilik oyun Tarım yeteneklerinizi zevk
Modern biçerdöver ile yönetmek kuru çiftlik ve hasat bitkileri
Ağır traktörler – 3D gerçekçi çiftçilik simülatörü, biçerdöver ve Kargo taşımacıları
– Gerçek hayatta geliştirmek için zorlu düzeyleri ve misyonlar tarım
– Farklı alan desenleri ile istediğiniz herhangi bir şekilde tarım arazisi tasarımı
– Hazır hisse senedi satarak para toplamak ve yeni makineler satın arttırması için
– En gelişmiş tarım teknolojileri ve makine ile gerçek hayat Usta bir Çiftçi olmak
İnanılmaz harmancı grafik – 3D çiftlik ortamları
– Paylaşarak arkadaşlarınıza meydan online istatistik ve başarıları

Bu İnanılmaz 3D Tarım Simülatörü Oyunu Oynayarak Gerçek bir Çiftçi olmak!

Son değişiklikler:
Yenilikler
– Küçük Hatalar Düzeltildi
– Buğday Bitkileri Sulama Sorunu Çözüldü
– Geliştirmek Grafik Ve Kontrolleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir