euro truck simulator 2 hileli apk indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Euro Truck Smulator  2 HD v1.0.3 çıktığı günden beri yüksek talep görüyor. Zaten tırlara ve kepçelere olan merakımız tartışılmaz. Milli sporlardan birisi kepçe ve tır izlemek diyebilirim. Efsane oyunu euro truck simulator artık cebinizde. Grafikleri oldukça güzel ve oynanışı kolay. Dayınız iyi oyunlar diler.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

 http://adroin.offerstrack.net/index.php?offer_id=482&aff_id=515

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

OYUN TANITIM VİDEOSU

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=sSQ8gGgYr2g&w=320&h=266]

OYUN etiketleri

euro truck simulator 2  APK İNDİR

Garaja kamyon ve bir sürücü için bir yerdir. Bir sürücü ile (aynı) satın almadan önce bir kamyon için bir yere 
ihtiyacım var. Oyunu başlattığınızda (seçilen bir şehir) en küçük garaj var. Orada sadece bir araç tutabilirsiniz. Bu garaj şirket merkezi için sadece sembolik bir yerdir. Orada kamyon yükseltmek veya herhangi bir yönetimi ile ilgili adımlar gitmek zorunda değilsiniz. Şirket ve çalışanlar işe alma genişletin garaj mekan çok önemlidir.
Oyun garaj üç çeşit sunuyor. Küçük bir başlangıç ile bir – bir araba için yeterli alan var. 180.000 EUR için küçük bir garaj yükseltebilirsiniz. (Seninkilerin dışında) tüm şehirler 180.000 EUR satın alabilirsiniz boş küçük bir garaj var. Küçük garajlar üç araçlar için yeterli alan sunar. Büyük bir biri için küçük bir garaj yükseltme 100.000 EURO mal olacak ve ek alan verecek – beş kamyon ve sürücüleri için oda.

euro truck simulator 2 mobil indir

Şirket genişletin EUR 180.000 geçirmek için nasıl düşünmek gerekir. Garaj yükseltirken iki kamyon için (üçüncü tarafından alınır) yer kazanmak. Ama yeni bir tane satın aldığınızda, üç yeni araç ve sürücüleri için alanı olsun.
Daha da genişlemesi de zordur. Kazanmak için 100.000 EURO harcamak gerekir iki ekstra kamyonlar için boşluk. Üçüncü satın aldığınızda bir uzay ücreti yerine 50 bin EURO 60.000 EURO olan 180.000 EURO ödemek ve üç araç yer başka bir küçük garaj (anlamına gelir). Bu nedenle, büyük olanları içine garajlar yükseltme değer.
2 Euro Kamyon Simülatörü Tanıtımı! Muhtemelen zaten bildiğiniz gibi gerçekten size tanıtmak değilim. Kendimi tanıtıyorum. Akış satılık bir derece düşük, düşük, düşük fiyata vardı geçenlerde ETS2 aldım. Bunun için az 7 dolar ödedi sanırım. Açıkçası hakkında çok fazla şey duydum ve birçok akarsu izledim ve YouTube videoları olduğu gibi, fiyat ile yanlış gidemem karar verdim. Ben de tetiği çektim, indirilen ve yüklü.

Şimdi küçük bir arka plan için. Elbette, ETS2 hakkında uzun zamandır tanıyorum. Çok popüler Çiftçilik Simülatörü serisinin duymuştum gibi. Bunca yıldır sadece bilgisayar simülasyon programları uçmaya vakit geçirdim. Unutmayın, 1980’lerin ortası beri bilgisayar tabanlı sims uçtum ben. 30 yıldır bu kadar. Yine, ETS2 hakkında akışları ve videoları izledim ve ilginç buldum da, ben gerçekten onları oynarken zevk alırdım kendimi düşünmedim. (Tarım ve Euro Truck) bu başlıklar hem başlıklarının Simülatörü varken, gerçekten Uçuş Simülasyonu ile bulabildiğim daldırma aynı seviyeye maç yapacaklarını düşünmemiştim.

Sanal çiftçilik tür Seyahat programımı almaya başladı ve alt seviye oyun dizüstü bilgisayarda oynayabilirim bir şey bulmak istedim bir anda geldi almaya başladı. Ben Simülatörü Tarım karşı ağırladı beni otelde TV İzlemeye devam edebilecek bir şey olacağına karar verdi. Haklıydım. İhtiyacım olan tüm Genius XBox türü denetleyicisi ve oyun dizüstü Bilgisayarım oldu. Sanal çiftçilik birkaç gün sonra eğer Simülatörü Tarım hakkında herhangi bir bloglar bulabilir miyim diye araştırmaya karar verdim. Buldum, çoğu İngilizce ve/değil veya kaç ay içinde güncellenmiş olmamıştı. Ben de bir tane yazmaya karar verdim. Tabii ki de ETS2 tadını çıkarıyorum şimdi, gerçekten (ama ben de bakmadım pek çok ETS2 bloglar bulamadım ve bir başlangıç için ama başka bir simülasyon blog sitesi kurmak istiyorum zaman üç blog siteleri yetişmek için o zaman ne yapayım ben istemedim bana yol açmıştır?

Mobil tır oyunu indir

Aşağıdaki ekran görüntüsü yakaladım sonra bu yeni bir blog sitesi için fikir gerçekte geldi. Bu atış sahnelendi değil, sadece rastgele bir atış oldu. Bunu görüyor musun? Burada Sembolizm görüyor musun? (ETS2 temsil eden) bir kamyon var ve bu kamyonun (Tarım Simülatörü temsil eden) iki traktör çekiyor. Ama dikkatlice bak….Brüksel havaalanına yaklaşım üzerinde bir uçağın arka planda. Bu fotoğraf trifecta ” diyorum. Eksik olan tek şey bir tren var.

Yani Evet…şimdi simülasyon tabanlı oyunlar benim için eşit zaman vermek nasıl halletmeye çalışıyorum. İyi haber ETS2 iyi oyun dizüstü bilgisayarda oynar ve hala adil bir anlaşma Seyahat ediyorum. Burada tüm Simülasyon Oyunları yeni blog sitemde ilgi alanlarım hakkında daha fazla Mesajını arayın.

Şimdi, herhangi bir “gerçek hayat” deneyimi ile ilgili ETS2 denk olabilecek olabilirim. Evet, 25 yıl önce Teksas eyaletinin (A Sınıfı CDL) ticari ehliyet tutun vermedi. Dr. Pepper Bottling Company için traktör römork kuleleri sürdüm. O hayatı geride bıraktım ve acele ONU dünyaya atladı. Kamyonumu ETS2 ile sürüş deneyimi yardımcı olacaktır. Zaman gösterecek ve bu konuda çok yakında sana haber veririm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir