DLS 18 apk indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción


Versiyon 1.4
Güncelleme 22 Kasım 2017
Puan 8.4/10
Yapımcı SYBO Games
Hile: Hilelisiz

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

OYUN TANITIM VİDEOSU

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=UmOr5mJK-qo&w=320&h=266]

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton
Sosyal Medya paylaşımı yaparak dayınıza destek olabilirsiniz.

Oyun Tanıtımı ve etiketleri

DREAM LEAGUE SOCCER 2018 APK İndir

DLS 18 Hileli indir, DLS 18 sınırsız para hilesi, DLS 2018 sinirsiz para, DLS apk dayı indir, Dream League Soccer 2018 hileli apk indir, Dream League Soccer 2018 sınırsız apk indir,

Kendi isteğiniz göre rüya takım yönetebilirsiniz ve maçı kazandın ve oynamaktan kendi rüya takımını oluşturmak için en iyi süper oyuncu: Diego Costa, Aaron Ramsey ve diğerleri imzalaman gerekiyor. Ayrıca kendi oluşumu stilinizi seçin ve buna göre hareket edebilirsiniz. Bu nedenle altı liglerde gerçekleştirmek ve oyuncuların en iyi ve prestijli üst bölüm ile rekabet gerekir ve maçları kazandı ve kolayca başarılı bir şekilde maçı bir şekilde tasarımı için gerekli. DREAM LEAGUE SOCCER hilesi Oyuncular iyi strateji göre gerçekleştirebilir ve futbol maçları kazanan yardımcı olan en iyi strateji yapmak gerekir emin olmak gerekir.

Gerçekçi Yeni Oyun

Akıllıca ve zekice hareket etmek için de kendinizi ve takımınızı hazırlamalısınız. Tüm zorlukları kazanmak için taktik yapmak zorunda ve rakiplerinizi geçebileceksiniz şekilde takımını hazırlamak gerekir. Oyunun bu sürümünde yepyeni görseller, yalnızca uyumlu cihazlarda çalışan doğada gerçekçi animasyonlar ve 60 FPS dinamik oyun ile birlikte geliyor. Böylece, bu oyunu en iyi oyunu ve ilk defa oynayan kişiler için ve oyun oyunun güzelliği ve daha iyi bir deneyim olduğunu gösteren mükemmel bir rüya futbol Ligi paketi biri olarak kabul edilir.

Küresel

Dünyanın en iyi takımlarından birine karşı takım koyabilirsiniz online Rüya Ligi Futbol oyunu oynayabilirsiniz. Böylece takımın diğerlerine göre en iyi ve en büyük takımı olduğunun kanıtı verir şekilde oynayabilirsiniz.

Böylece bunları aklınızda tutarak maçı oynuyor ve iyi oynuyor ve takımın kazanan takım yapan takım için en iyi oyuncuları seçerken kendiniz için Takım Seçme zaman oyuncular yardımcı olabilir. Tüm değişiklikleri yapın ve düzgün bir oyun oynamak ve oyun oynamak ve size atanan tüm altı fersah kazanmasına yardımcı olacak şekilde stratejiler yapmanız gerekir yardımcı olan çok akıllıca takım oluşturabilirsiniz.

DLS 18 Hileli APK indir

4.15 Rüya Futbol Ligi’nin 2018 MUAYENE ücretsiz oynamak için bir oyundur. Oyun yüklemek için bir miktar para ödemeye gerek yok, ama ödemek için bazı ek ücretleri vardır ama zorunlu değildir. Eğer oyun içinde herhangi bir öğe ya da oyundan sonra reklamları kaldırmak istiyorsanız para ödemek Zorundasınız isterseniz dileğin ödeme yapabilirsiniz .
Oyun zamanı video izlerken veya oyunda para kazanabilir. Ayrıca farklı paketlerde gelir ve $ 1.99 $ 19.99 kadar olan paraları satın alabilirsiniz.
Bu uygulama oyun içerikleri ve reklamları indirmek için Wi-Fi veya mobil veri kullanan bilmeniz gerekir. Mobil veri ayarlarınızı geçerek oyunu telefonunuzun mobil veri devre dışı bırakabilirsiniz.
App üçüncü tarafların reklam içerir. Eğer reklam kısmı devre dışı bırakmak istiyorsanız, o zaman oyun dükkanı gerçek para kullanmak zorunda olduğunuz için ve oyun para satın almak için. Bu isteğe bağlıdır ve kullanıcılar tercihinize göre satın alabilirsiniz.
Bu 4.15 2018 MUAYENE Rüya Ligi Futbol oynarken aklınızda tutmanız gereken önemli şeyler var. Bunlar tutarak herhangi bir karışıklık olmadan oyun oynayabilirsiniz.

DLS 18 APK İNDİR

4.15 Rüya Futbol Ligi’nin 2018 MUAYENE hakkında yukarıda tartışılan şeylerin dışında, herhangi bir sorgu olmadan iyi bir oyun oynamak için ve Oyun sırasında herhangi bir karışıklık olmadan hatırlamanız gereken bazı önemli şeyler vardır. Bu kadar emin dikkatli ve ayrıntılı bir biçimde oyunda yapmanız gereken kesin şeyler öğreneceksiniz bu önemli noktaları okumak böylece yapmak gerekir. Şimdi zihninizde hatırlamak gerekir aşağıdaki önemli noktaları bir göz atın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir