Cyberlink Powerdirector Apk İndir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Dünyanın en çok tercih edilen video oynatma programı Cyberlink Powerdirector full apk yayınlandı. Dünyanın en çok indirlen programının olmasının yanı sıra oldukça kullanışlı ve harika video programı. İstedik çok kolay olarak videolarınızda da değişiklikler yapabilirsiniz.

Program özellikleri:

 • Videolara uygulanacak onlarca profesyonel efekt arasından seçim yapın
   
 • Kendi videolarınızın fotoğraflarını ve videolarını ekleme özelliği
   
 • Basit bir ortamda çeşitli profesyonel araçlar sağlama
   
 • Farklı yollarla yaratılan videoları paylaşma becerisi
  WAV, MP3, MP4, M4A, AAC ses formatlarını destekler
  JPEG, GIF, PNG, BMP ve WebP resim formatlarını destekler
  H.263 video formatlarını destekler (.3GP, .MP4, .MKV), H.264 AVC (.3GP, .MP4, .MKV), MPEG-4 SP (.3GP, MP4, MKV), VP8 (.MKV)

apk indir buton 

Program GÖRÜNTÜLERi

Diğer Detaylı Açıklamalar
 Video Editörü Uygulaması Film o anda Android tabletler ve tabletler için Android sürümünü çalıştıran Windows için en güçlü ve en iyi video düzenleme yazılımı . Her zaman olduğu gibi, en kısa sürede ve %100 Test edilmiş ve en kısa sürede güvenli bir varlığı tanıtmak için serbest bırakmak için karar verildi! Photoshop’ta düzenlemek ve video düzenleme teknolojisi yenilik ile hızlandıran ev filmleri oluşturmak çok kolay ve hızlı bir şekilde! Bu yazılım ve diğer benzer yazılım arasındaki fark sadece bu yüzden herhangi bir kullanıcı profesyonel olarak kendi video düzenleme için yeni başlayanlar sağlar bile onu kullanmaktır! Kullanıcıları için HD ötesinde kalitede sağlar, ve ithalat ve bu yazılım en popüler olan gün, yeni kameralar 4K filmler tek yazılımdır. Cyberlink Powerdirector bedava indir App kullanıcıları için en iyi araçlar oluşturdu, mevcut 20 üzerinde etkileri olan tam özellikli film tasarım ve düzenleme stüdyo ve indirmek ve tamamen ücretsiz 300 binden fazla efekt ekleyebilirsiniz. yapın. Bu yazılım diğer büyük özellikleri güçlü ve hızlı araçlar ile videolar geliştirilmiş görüntü ve düzeltir ve tamir kusurları vardır, HD DVD Oluşturma ve düzenleme, düzenleme ve üç film depolamak. Streamload veya YouTube videoları gelecek, serbest ve … yazılım güçlü olduğuna işaret etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir