cs go hilesi

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

CS:GO-TRARA-Wallhack
Son güncelleme tarihi: 30 Kasım 2017
Geçen yıl paylaşmış olduğumuz hilenin açığı kapandığı için, yeni sürem hileyi paylaşma kararı aldık. Hileyi yayımlamadan önce 15 gün aralıksız oynadım sorun çıkmadı. oto aim ve wallhack kullandım sorun çıkmadı, diğer hilelerle ilgili tecrübelerinizi dayınızla paylaşabilirsiniz.
Kullanımı
1. CS:GO yüklüyoruz ve çalıştırıyoruz.
2. Trara.exe yönetici olarak çalıştırıyoruz.
3. Açılan pencereden hileye başladığımız zaman start hack yazısına tıklıyoruz.
4. Oyunu artık wallhack olarak oynamamız mümkün. Başarılar dileriz.

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton


Hİle görüntüleri

Hİle etiketleri

CS:GO  Hileleri, CS:GO hileli indir, CS:GO hilesi indir, CS:GO indirme link, CS:GO wallhack indir, CS:GO hilesi,

1999 yılında Counter-Strike Half-Life için bir mod olarak yayınlandı. Counter-Strike beta tam sürüm ilerledikçe, rekabet atıcılar tanımlamak için gelip on yılı aşkın bir süredir oyunu takip etmiş, ayrılmış bir toplum üretti klasik oyun rafine.
Tekrarlamalar her – 1.6, Kaynak ve Küresel Saldırı – Counter-Strike bir oyuncunun beceri fiili kriter olmuştur. Dünyanın dört bir yanından takımlar sürekli yerel, bölgesel ve uluslararası turnuvalarda yetenek ve stratejilerini gösteriyorlar.
Profesyonel Counter-Strike oyuncuları, uluslararası oyun topluluğu efsane haline gelmiştir. Aşağıda, bazı oyuncular hakkında ve Counter-Strike tarihine yön nasıl öğrenirler.
PROFESYONELLER BULUŞACAK

Birçok EnVyUs haritası havuzu sorguladı ve rollerini kurmak istiyorsunuz, ancak ilk birkaç ay içinde her şey saat gibi işlemeye başladı. Takım için mükemmel bir fırtına oldu ve birlikte oynadıkları ilk büyük ikinci bitirmek için gitti. Ancak, büyük bir hayal kırıklığı oldu kendisi ve takımı kennyS. Underperformance onun muhtemelen büyük final için nemesis Fnatic onların kaybetme EnVyUs neden oldu.

kennyS aşağı ekibi izin olduğunu biliyordu, ve o bir canavardı aşağıdaki önemli. MVP bir performans sergilemek ve EnVyUs DreamHack Cluj-Napoca 2015 de büyük bir şampiyonluk taşıyarak yaptı takımı için. Sonra iniş ve çıkışlar ile uzun bir kariyer, son olarak önemli bir başlık onu kazanan süperstar bir performans sergilemek kennyS.

İsabet Başka Bir Düşük

Ne yazık ki EnVyUs için, yüksek son çok uzun değil. Binbaşı kazandıktan sonra, takımın sorunları göstermeye başladı. kioShiMa sonunda ŞEYTAN için kaldırıldı, ama sorunlar devam etti. Birden çok değişiklik, IGLs ve rolleri geçiş dahil olmak üzere çalıştı, ama işe yaramadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir