Clash Of Kings Bot indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Clash Of Kings Full 2.732.0 Para Hileli Apk İndir, uzun zamandır beklenen oyunlar arasında yer alıyordu.  Dayınız olarak yoğun isteklere karşılıksız kalmadım ve oyunu sizinle paylaşmaya karar verdim. Bundan önceki hile versiyonları isterseniz eski konularıma göz atabilirsiniz.

v1.2.10 Güncellemesi: Kaynak korumaları eklendi. Barış modları yenilendi. Bununla beraber en son iyileştirmeşler yapıld ve bütün açıklar kapandı.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

Oyun Etiketleri

clash of kings Bot hilesi

Savaş Krallık, savaş, mücadele Orduları, sizin kale inşa etmek ve bu epik çok oyunculu online RPG gerçek zamanlı strateji ile bir İmparatorluğu fethetmek. Kralların indir Clash destansı bir savaş oyunu PVP Ortaçağ mücadele eylem CoK fantezi dünyasında yaşamaya.
Kavga krallıklar, yeteneklerini yükseltmek ve düşman ve dosta karşı ordu çukur çok oyunculu savaş oyunu bir İmparatorluğu fethetmek ejderhalar kullanın. Savaş aksiyon dövüş yeni bir ordu, Kings online oyun Clash katılmak ve bu RPG hepsi CoK krallığın kontrolü için gerçek zamanlı savaş strateji oyun hakim keşfetmek için üç yeni Medeniyetler ve yeni Popülerlik sıralama sistemi ile ısınır.
İndirmek CoK – Top 5 Nedenleri:
1. Oyuncular dünya çapında binlerce karşı gerçek zamanlı MMO savaş eylemi ile CoK oynamak
2. Savaş krallıklar, yükseltme ejderha ve ordu savunma, kaynakları toplamak ve bu epik online oyun çok oyunculu bir imparatorluk kurmak
3. Rakip kaleye karşı mücadele, saray veya Krallık ve CoK fantezi dünyasında gezinmek
4. Diğer lordlar ve liderler ile oyun taktik MMO gerçek zamanlı savaş strateji ve ittifaklar kurmak
5. Savaş ve fethet Üç Krallık online RPG ve CoK savaş imparatorluğun sizin Popülerlik sıralaması korumak için mücadele yeni Medeniyetler marka.
Diğer lordlar ve büyük PVP online oyun savaş mücadele. Krallığın kontrolü için savaş, kale yükseltmeleri en güçlü SİTE saldırıya bile dayanıklı, saray, ejderhalar ve ordu kışlası ile kendi savunmasını desteklemek için bir ordu kurmak.
Krallık üzerinde kontrol güçlendirmek için, bir düşman saldırısı sizin kale savunmak için destansı bir MMO savaş ekipmanı ve mücadele yükseltme gerçek zamanlı strateji oyun. Kazanmak için Ordu çiftlikleri ve hızar geliştirerek Sarayı yükseltmek kaynaklar ve. Diğer liderleri ile stratejik ortaklık kurmak ve avantaj için onları korumak.
Krallık için hediyeler geri getirmek için bir yolculuğa ejderha gönder, saray, savaş düşmanları üzerinde bir kuşatma önlemek ve Krallar İmparatorluğu Çatışması en güçlü lordu olmak için saray kaynaklarını Yönet taktik MMO RPG oyun kullanın.
Dragonborn, Viking ve Yamato yeni Medeniyetler keşfetmek ve yeni toprakları fethetmek. Kendi spesiyaliteleri eski vadi, bu savaşta mücadele ile yeni kahramanlar her test savaşçılar sürekli genişleyen multiplayer fantezi dünyasında yoğun mücadele eylem için hazır.
Üst için Kings indirmek Çatışma, savaş düşmanları Popülerlik özelliği bu destansı MMO PVP savaşa bölge kontrol altına almak ve fatura!
Kings Çatışması ile Bağlan!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir