Çılgın Hırsız MUZ HİLELİ APK

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Çılgın Hırsız Sınırsız Muz Hilesi

 Çılgın Hırsız v5.0.0g PARA HİLELİ APK

Versiyon V5.2
Güncelleme 22 Kasım 2017
Puan 8.7/10
Yapımcı SYBO Games
Hile: Hileli Sınırsız muz ve para

Çılgın Hırsız APK PARA HİLELİ GÖRÜNTÜLER

                     Çılgın Hırsız APK PARA HİLELİ İNDİRme linkleri

Sosyal medyadan dayınıza destek olmak istermisiniz?

ÇIlGIN HIRSIZ V5.0.0G APK İNDİR ETİKETLERİMİZ

Sarı, itaatkar ve biraz salak oluyorlar. 2010 animasyon filmi dayalı bu eğlenceli mobil oyun Kölelerinin tanışın. Eklektik Maceraları ile savaşın ve kötülüğün patronu etkilemek için deneyin.

2010 yılında gösterime girdiğinde gişede hit bir sürpriz oldu Despicable Me. Film tamamen Fransız animasyon stüdyosu animasyon ve yayınlanan ve Universal Pictures tarafından yayınlandı. Piyasaya çıktığından beri, filmler, oyuncaklar, ve, doğal olarak, video oyunları, Me: Minion Rush Despicable onlardan biri olmak da dahil olmak üzere bütün bir franchise başlattı. Mobil oyun tüm Android ve iOS cihazlar için kullanılabilir ve filmin gerçek bir yıldız olarak kabul edilebilir olan film, küçük, sarı ve anlaşılmaz yaratıklar üzerinde duruluyor.

Despicable Me: Minion Rush, Amacınız hızlı maceracı seviyeleri tüm rakiplerinizi daha çalıştırın. Köleler sadece patronları – inanılmaz kötü bir süper kötü Gru etkilemek için bu en büyük meydan okuma kabul etti. Sadece en yetenekli olanlar üstüne Bu mobil uygulama çıkacak. Oyun engelleri atlatmak, atlamak, koşmak, uçmak ve muz toplamak hızlı refleksler gerektirir.

Despicable Me: Minion Rush animasyon filmin orijinal konumları dayalı çeşitli görevleri bulunmaktadır. Olsun daha yetenekli giderek daha zorlu olsun gerçekleştirmek için görevler yüzlerce. Seviyeleri ile çalıştırın ve sürprizler, sırlar ve Gizemler tüm keşfetmek için deneyin. Bazı görevler sonunda, onları yenmek için güç-ups akıllıca kullanmak gerektiren zor patron kavgalar karşılaşacak. Bonus seviyesi daha da benzersiz bir şekilde yolunuzda Mega Minion gibi şeyler yok etmene izin vererek eğlendirmek, Pofuduk Tekboynuz arka muz toplamak veya tire gibi gru’nun roketi kalsın.

Mobil oyun herkes için küçük bir şey sunuyor. Eğer filmi biliyorsanız, Gümüş Ekran üzerinde simgesel gösterimi onların sadık kalır ki Kölelerinin mizahi portayal keyfine varacaksınız. Eğer film izledim değil, yakında aşık sürekli kendi fantezi dilde anlamsız şeyler gevezelik eden bu ilginç yaratıklar ile düşecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir