candy crush saga hileli Apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

                        Candy Crush Saga Full Apk + Para Hileli Mod Apk 4.168.0.6 İndir
Candy Crush Saga Apk Android, sayesinde sınırsız para hilesini kullanabilirsiniz. Açık geçen ay kapanmasına rağmen, şu an sınırsız kullanabilir. Bunun üzerine dayınız olarak arsivleri araştırdım ve en son hileyi sizlere getirdim. Umarım beyenirsiniz yeğenlerim, iyi eğlenceler.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

OYUN TANITIM VİDEOSU

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=gJjCGmMkAIw&w=320&h=266]

İNDİRME LİNKLERİ

Hileli APK LİNK:
apk indir buton

Oyun Etiketleri

 Fırlatma Pazartesi günü sadece Facebook Inc (NASDAQ:FB) kullanıcılar için oluştu. Hem Android ve iOS için tek başına bir uygulama yok ayrıntılar bugün Kral tarafından verilmiş olsa da yılbaşından önce yapılması bekleniyor.

Marka Candy Crush yerine Saga

“Hiç bir netice görmeyin. Sadece hala düzenli olarak yeni seviyeleri ile güncellendi olmak büyük bir oyun olan Candy Crush, seven insanlar için ek bir unvan,” Kralın baş yaratıcı memuru Sebastian Knutsson bugün İNGİLTERE’NİN Guardian söyledi.

candy crush saga hileli Apk indir

“En büyük işlerimizden biri. Şeker Ezmek için yeni bir şey getiren bir oyun yaratmak istedik. Ama-orijinal oyun ile yan yana oynayabilir, ve her ikisi de paralel olarak geliştirmeye devam edeceğiz.” dedi.

Yeni oyun, şaşırtıcı, oyuncu tatlılar maç ve orijinal oyun ile Kral başarı getiren kombinasyonları oluşturmak amacı olarak yerçekimi çevirir hangi soda dahil ediyor.  Candy crush hilelisiKral Bulmaca oyunları, kelime Destan kullandı ama tam bir ölçü ile oyun yapımcısı en büyük başarısı oldu ama biraz göster düşüyor “Candy Crush” markası oluşturmak için arıyor.

Riccardo Zacconi, Kral CEO’SU bilir ve bu kadar itiraf etti. “Candy Crush 2013’ün üçüncü çeyreğinde zirve brüt rezervasyonları vardı ve buna göre, ikinci çeyrekte bu franchise brüt rezervasyon sürekli bir düşüş bekliyoruz,” Son zamanlarda ifade etmiştir.

candy crush saga hileli Apk

“Bu kapasiteye sahip olduğumuzu biliyoruz. Eğer Efsaneleri yapmaya devam edersek, herkes gibi Efsaneleri taklit, elbette risk olacak. Zacconi Soda Saga inşa ve serbest bırakılması için nedeni sorulduğunda taklit dalkavukluk: çok yaygın hale geldi bir biçimde yarattık… Ama deneyimi için yeni bir şey getirmek zorunda.” dedi.

Şirket, ancak, tamamen çekirdek kendi türü dışındaki oyunlar içinde yer almak isteyen iki ay önce Singapur’da oyun geliştirici Durmadan Oyun satın aldığı gösterdiği gibi puzzle oyun makinesi değil.

“Rahat çok güçlüyüz ve oyuncular büyük bir tabanı var. Ama ağımıza getirebiliriz oyunları diğer türleri bakıyoruz ve Kesintisiz oyun bu tür deneyimi var,” dedi. Knutsson “2016 baktığımızda, oyunların çok daha karışık bir portföy olacak, ama bu oyun çok erken gelişme,” mobil oyun büyümeye devam ettiğini konuştu nereye yakın tarihli bir röportajda söyledi.(Daha iyi bir kelime olmaması için) candy crush saga hileli Apk  Bobber Candy Crush Saga yeni tanıtıldı! Sonra birkaç Jöle Balıklar doğacaktır özel bir şeker ile Bobber vurdu. Yumurtlar Jöle Balık miktarı belirleme konusunda henüz emin değiliz. Bobber açık Jöle için harika bir araçtır.

Bu seviye sırasında üzerinde durulması gereken iki şey vardır. Öncelikle oyun alanının merkezinde Jelly takas odaklanmak zorunda. Yani, verilen şansı Jöle üstüne şeker uygun olduğundan emin olun.

İkincisi özel şekerler ile Bobber isabet odaklanmak zorunda. Çoğu zaman bu şeker kombinasyonları Çizgili, yatay Çizgili şeker ya da Çizgili + olacak.Candy crush saga hileli Apk Oyun alanında dört renk şekerler Çizgili şekerler bunu yapmak hiç de zor değil. Çizgili şeker içecek makinelerinden oyun ve Bobber isabet olanlar dong odaklanmak sürece oldukça kolay hale üstüne ekleyin.

Bobber vurarak sırayla oyun alanının kenarlarına Reçel dalış yapacak olan Jöle Balık oyun yapacak.

Eğer Şeker Ezmek için bir ipucu belirli bir yorumun altında bırakmak hoş geldiniz. 2406 seviye Saga! Ayrıca, aklınıza gelebilecek herhangi bir soru sormaya çekinmeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir