BEST TRUCKER Hileli Apk indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Best Trucker v4.21PARA HİLELİ APK, tır oyunları seven yeğenlerimin, tercihleri arasında yer alıyordu. Sizler için oyunun en güncel ve yeni sürümünü paylaşıyorum. POLOSKUN tarafından tasarlanmış oyunumuz, hem Android hem ois tarafından oldukça yüksek talep görüyor. euro truck simulator 2 oyunundan farkı kamyonu biraz daha dıştan kullanıyorsunuz yeğenlerim. Hileli mod ile ağır yükler, son model tırlar, güçlü arabalar ve görevler sizleri bekliyor.Play Store’da  20 bin üzeri indirmeye sahiptir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

oyun videosu

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=FJWP615_IlE&w=320&h=266]

oyun etiketleri

Mobil tır oyunu indir, hileli tır oyunu, BEST TRUCKER Hileli link, BEST TRUCKER Hileli Apk indirme linki,

Ticari kamyon sürüş ödüllendirici bir kariyer olabilir, özellikle eğer gerçekten sürüş keyfini ve evden uzun süre harcama umursamıyorum. Bir kamyon şoförü olmak genelde çok fazla zaman almaz, ama bir kaç karşılamak gerekiyor.

Sınıfı CDL Kamyon Sürücü Eğitimi
MTC Kamyon Sürücü Okulu kamyon sürücü eğitimi ile profesyonel bir sürücü olarak 21 saat önce 60 k için ilk yıl kazanabilirsiniz.

Şimdi büyük bir geçim 21,000 profesyonel sürücüler için kamyon sürücü eğitimi sağladık. Teslim yirmi yılda Yüksek ücretli bir Kamyon Şoförü İşler

MTC insanlar yüksek 1993 yılından bu yana taşımacılık sektöründe kamyon şoförü iş ödeme almak yardımcı olmuştur. İş bu yıl 20. yıldönümümüzü kutluyoruz. İş en iyi eğitimli öğrenci sürücüler ile taşımacılık sektörünün sağlamak için her zamankinden daha kararlıyız.

Taşımacılık Alanında Kariyer İçin Tam Bir Rehber
Kamyon şoförümüz Kariyer Rehberi taşımacılığı sektörünü anlıyor ve okulları değerlendirecek öğrenin, kamyon şirketleri değerlendirmek ve yolda yaşam için hazırlamak yardımcı olacaktır.

Solo sürüş ilk yıl tamamlamak kadar bir kamyon sürücüsü olarak bir kariyer düşünüyorsanız o zaman yolculuğun her adım anlatacağız. Bu yüzden kahve, sakin bir fincan alın ve iyice ıslanacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir