ANGRY BİRDS 2 Hileli APK indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Angry Birds 2 PARA HİLELİ APK versiyon  v2.6.5 , uzun zamandır beklenen oyunlar arasında yer alıyor.  Rovio Entertainment tarafından geliştirilmiş olan oyunumuz, bağımlılık yapmama devam ediyor. Oyunun en güzel serisi olarak bilenen ANGRY BİRDS 2 V2.6.5 MOD APK, bütün bölümleri açık ve sınırsız para hileli olarak geliyor. Böylece istediğiniz gibi oyunu oynayabilirsiniz. Oyunda Amacımız, yumurtalarımızı çalmış olan domuzları bulup onlara dersini  vermek yeğenlerim. Oyun özel yetenekler, sınırısz para, sınırsız elmas gibi özelliklerle geliyor. Oyun şu ana kadar 2.215.000’dan fazla indirilmiş olup grafikleri 2D’dir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

Oyun etiketleri

2.6.5 android, angry birds 2 2.6.5 apk, angry birds 2 2.6.5 enerji hile, angry birds 2 2.6.5 gold hack, angry birds 2 2.6.5 hack, angry birds 2 2.6.5 hack apk, angry birds 2 2.6.5 hile, angry birds 2 2.6.5 hile apk, angry birds 2 2.6.5 mod apk, angry birds 2 2.6.5 mod apk download, angry birds 2 2.6.5 money hack, angry birds 2 2.6.5 para hile, angry birds 2 android, angry birds 2 apk,
Angry Birds büyük. Lorenzo var hit zaten medya biçimleri bir dizi, tam bir sinema filmi, bir ikinci bir yol da dahil olmak üzere genelinde off spin dinsiz bir miktar doğurmuştur.
Ancak, Angry Birds evrendeki en popüler giriş şu anda ikinci doğum gününü kutlayan amiral gemisi oyunu, Kızgın Kuşlar 2.

Vesilesiyle işaretlemek için, Lorenzo 2 Angry Birds — oyuncu klanlar için yeni bir özelliği tanıttı. Artık ortak bir hedefe ulaşmak için, arkadaş, yabancı, ya da her ikisi ile takım anlamına gelir. Klan üyeleri de birbirleri ile oyun içinde sohbet edebilmek, klanlar için sosyal bir yönü katacak.

Klanlar tamamlamak için çeşitli zorlukları göz önüne alındığında, geçerli bir bireysel üyeleri seviyeleri tamamlamak zaman her klan için puan almasıyla olacak. Bazıları hakkında domuzlar belirli sayıda ezmek ya da nesnelerin belirli bir miktar yok olacağını Lorenzo henüz diğer sorunlar tanıtılacaktır ne olduğunu ortaya çıkarmak için vardır, ama büyük olasılıkla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir