agar.io Hilesi

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Agar.io-Raga-Minions-Hack
 Güncelleme tarihi:30 kasım 2017

Önceki konumuzda paylaşmış olduğumuz hilenin açığı kapanmıştı. Bunun için linkleri güncelledik ve çalışır hale getirdirdik. Hile mobil ve Chrome için uyumludur.
Kullanımı
Hilenin zor kullanımı yoktur, eklentinin kurulumunu yapmanız yeterlidir. Agar.io sitesine girdikten sonra otomatik olarak açılmaktadır. Agar.io Raga Minions hilesi ücretsiz olarak oldukça fazla özellik sunuyor.

hilemizden GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

Oyun etiketleri

Agar.io Hileleri, agar.io mobil hilelisi, agar.io hile indir, agar.io indir, agar hile indir, agar.io hilesi indir, agar.io hileli indir, agar.io hileli apk indir, agar.io hileli mod

Agar.io Hileli indir

Ekranda küçük renkli noktalar olan yiyecek toplayarak başlayın. Sadece bir renk kendini sınırlamak, hepsini toplamak zorunda değilsiniz.
Yiyecek toplarken ekranı dış kenarlarına yakın kalmaya çalışın. Üst ve alt en iyi kitle toplamak için çalışma eğiliminde olduğunu bulduk.
Daha da büyüyor ve orta için çok sık av peşinde koşmak bile çıkmayın ise bu kenarlar üzerinde durur.
Eğer kovalanan, spikey kolu doğru (yukarıdaki resme bakın) taşımak için iyi bir fikirdir. Sizin ve yırtıcı arasında tutmaya çalışın. agar.io hile Boşluk Çubuğuna Basarak, küçük lekeler halinde bölebilirsiniz. Bu 2 konuda size yardımcı olabilir…Daha küçük olduğunda, daha hızlı hareket edebilirsiniz.“Yırtıcı hayvan beslersen”, daha büyük ve de daha yavaş büyürler.Daha küçük, ekranın daha az görebilirsiniz unutmayın.agar.io hileli mod Büyük bloglar seni görmek daha yüksektir, bu yüzden yaklaşırken hızlı tepkiler var olduğu anlamına gelir.
Kitle Çıkarma, Bu çok yırtıcı beslemek için izin verir W tuşlarına basarak, ama aynı zamanda spikey topuzlar besleme ve daha büyük büyümek yapabilirsiniz.Spikey kolu altında gizlemek için yeterince küçük iseniz. Yukarıdaki resimde de altına saklamaya çalıştı, daha küçük lekeler beslenmemi izin altında saklanıyordum.
(Eğer kaçmak için kullanılır) 2 veya daha fazla küçük bedenleri Birleştirmek için, bir yönde hareket ettirin, daha hızlı ve daha küçük birimler takip sahip.agar.io hiz hilesi Gerçekten yakın olsun – neredeyse dokunmadan, ters yön, çok büyük bir emebilir.Sadece… bir anda tek bir hesap kullanabilirsiniz. Bir damla beslemek mümkün, ancak bunu yapmak için gidiyoruz, sen toplamak ve korumak – ya da takım arkadaşı ya da bir sunucuda oynayacak bir arkadaşı ile oynamak için iyi bir fikir olabilir.
Eğer bir kerede birden fazla hesap çalmak için, kum havuzu gibi bir kum kullanın gerçekten umutsuz iseniz VE VPN gibi HMA ya da CyberGhost gibi bir trafik zorlama öneririz.
Yırtıcı bir damla kırıp yakınındayken spikey kolu, kitle içine atarak zorlayabilir ve avcı geliyor.
Bazen takım üyeleri benim için bir besleyici olarak hareket etmek istiyorum. Kitle, daha sonra basın W dostluk beslemek için topluyorum. Ayrıca size saldıran, daha küçük bir hedef yaparak gelen saldırganları durdurmak için bir yol olabilir.
Bu bir psikolojik bir ipucu daha. – Derileri kullanmayın. Rakibin derileri kullanarak seviyesini ve belki de daha fazla yorgun olduğunu, oyunu zorlaştırıyor sağlar. Eğer bir Oduncu görürsem, kişinin yüksek düzeyde ve daha fazla kolan kişi verecek. Diğer taraftan, standart bir ad kullanarak, Bob gibi bir cilt ile bir kişi daha bana fırsatlar elde edecek.
Bir hedef daha az kendiniz olun, oyun sayısı ya da gücünü göstermek için izin vermeyerek bir son ucu. 247 kitle var, ama daha yüksek bir kitle var kim bilir sana bakarken, birileri sana tuzak kurmak için kullanabileceğiniz bilmek güzel.
Izgara küçük geldiğinde ekran lag alıyorsanız, bu olmuyor. Yeni bir grafik kartına ihtiyacınız olabilir. Bu yüzden ayarlama ayarları alt deneyin. Eğer bu sizin için işe yaramazsa, o zaman yeni bir grafik kartı için Amazon’un inanılmaz fırsatlar göz atın.
Ağar.io Taktikleri
7 oyuna saat, kendi tavsiyem şu, daha iyi ve daha iyi olmaya, daha uzun ve daha uzun oynuyor.
Daha fazla Kat vardır eminim.ıo seninle paylaşabilirim Taktiği, ama bu başlangıç için yeterli olacaktır. Bu görünüşte basit bir oyun düzeyleri sert ve sert olsun satranç, her gelişmekte olan bir oyun gibidir. Bu taktik üst kullanın bazı kişiler ve hatta sürekli üstünde kalmaya stratejilerini geliştirmemiz gerekecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir