3D Bilardo hileli indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

3D Bilardo v2.3.5 HİLELİ APK, dayinizdan istediğiniz oyunlar arasında yer alıyordu. Dayınız olarak sizden gelen taleplere sessiz kalamadım ve oyunun sınırsız hileli sürümünü paylaşama karar verdim. Oyun bilardo severler için bulunmaz fırsat. Sınırsız para ve top hilesiyle oyun deneyiminizi üst seviyeye ulaştırabilirsiniz. Dayınızı sosyal medya üzerinden paylaşmayı unutmayın.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

 
 

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

Oyun etiketleri

3d bilardo apk indir, 3d bilardo hileli apk, 3d bilardo hileli apk indir, 3d bilardo hilesi, 3d bilardo indir, 3d bilardo masa hilesi,  3d bilardo masa hilesi, 3d bilardo hileli apk, 3d bilardo hilesi, 3d bilardo hileli apk indir, 3d bilardo apk indir, 3d bilardo indir,  3d bilardo oyunu mobil

3D Bilardo hileli indir

Oyunları halk şemsiye terim “bilardo” tarihi altında 14. yüzyılda Avrupa’da çok geri olarak bilinen, daha tarih bile kendilerini açık cue spor evrimleşmiş olması. Hala bar ve uygar dünya çapında barlarda bu oyunları bulmak ve bilardo oynamak için en iyi arkadaşlarınla bira içme birkaç saat geçirmenin en eğlenceli yollarından biri olduğunu bilmek.
Bilardo ve çeşitli oyunlar tüm ana beceri gerektirir ama oldukça basit. Bilardo oynamayı öğrenmek ve yakında bir sopa ile bazı topları vurmak için sıra beklerken şık bir içki tutan zaman geçiyor olacak. Geometri pratik, zihin keskinleştirmek ve sadece  3D Bilardo hileli indir serin bakmak için harika bir yoldur.
Bu bilgi nasıl hakkında bilmeniz gereken her şeyi ile bilardo oynamak için yardımcı olacaktır
Eğer İhtiyacınız olacak ekipmanları  İnsanlar yüzyıllar boyunca bilardo zevk olmuştur. Yakında, birçok biri olacak! Topluca “bilardo”- karambol ve cep oyunları olarak bilinen cue oyunları iki ana türü vardır. Bunların her birinin sürümleri oynamak gerekir.Eğer İhtiyacınız olacak ekipmanları Bilardo indir Yapmanız gereken ilk şey bulmak için ya düzgün bir oyun oynamak, ya da bunu kendiniz almak için ihtiyacınız olan tüm ekipmanları olan bir oteldir. Bilardo oynamak için nasıl öğrenme önce, aşağıdaki donanıma ihtiyacınız olacaktır.
Bilardo Topları: Eskiden bilardo topları en sık genellikle Bakalit, selüloz, plastik ve diğer sentetik malzemelerden yapılmış olduklarını ileri Fildişi, ama 20. yüzyılda yapılmış. Boyut, renk ve sayı değişebilir oynadığın oyunun türü tam olarak ne bağlı olarak.
Tablo: Tablo boyutu ve stil çeşitli gelir, ancak genellikle kendi yükseklik ve genişlik arasında belirli bir istihkak sağlamak. Bilardo masaları altı varken karambol oyunlarda kullanılan tablolar cepleri yoktur. Tablolar geleneksel olarak yeşil Keçeli bir örtüyle kaplı, bir oyun, iyi kesilmiş çimenler üzerinde oynanan bu sporun kökeni yansıtan.

Bilardo indir

BilliardsRack nasıl oynanır: Bu her oyun başında bilardo topları ayarlamak için kullanılan çerçeve. Ahşap, plastik veya alüminyumdan yapılmış, rafa (bir elmas şeklindeki raf gibi dokuz top havuzu gibi oyunlar için kullanılsa da) şeklinde Üçgen en çok.
Daha basit ipuçları, oyuncular topları ve puan grev bu uzun çubuklar kullanmak işaret Sopa De. Ucuz ipuçları bu tür çam ve akçaağaç gibi düşük dereceli ormanda yapılmış bir parça. Kalite yardımlar genellikle parke yapılmış iki adet ve değişen hafifliği yapılmış çekirdeğe sahip olabilir ve sadece meraklısı golf kulüpleri gibi yaylanma.
Bilardo oynamak için nasıl tek bir yolu var. Oyunlar iki temel tipi şemsiye terim “bilardo altında.” Bilmeniz Gerekenler burada.
Carom Oyunları

3D Bilardo hileli indir
Eğer kendinizi (ya da kendine yatırım) tüm doğru ekipman ile iyi bir pub ya da bir bar buldum, bilardo oynamayı öğrenmek için hazırsınız. Carom oyunları ile başlayalım. Tüm carom oyunları pocketless bir masada üç top iki isteka topu ve bir top ile oynanır. Yani rakibin isteka topu ve nesne topa vurduğu genellikle, oyuncular isteka topu ateş.
Düz Bilardo: bazen düz ray adında, bu oyunda bir oyuncu puanları bir nokta onun isteka topu birbirlerine top her zaman. Yetenekli oyuncular bu yüzden defalarca zar zor birbirine çok yakın ve topu iteklemek puan onlara izin veren “hemşire atış,” ayarlamak için bu oyunda yaygındır. Bu nispeten zor, yapılandırılmamış oyun amatör bir oyun değil.
Balkline: hayali çizgiler paralel masanın her iki ucuna çizilmiş adını, balkline düz bilardo (ve gerçekten taraflı oyunlar) hemşire çekim aşırı kullanımı sonucu gelişen. Balkline kurallarına düz bilardo benzer bir puan sonra, bir oyuncu inat s son nesne topu sürmek, böylece sıkı gruplaşmalar ayrılıyor ve hemşire çekim tekrar kullanmak mümkün olmalıdır dışında.
Benzer şekilde balkline üç Yastık Bilardo: üç yastık bilardo düz bilardo ortak hemşire çekim sınırlamak için bir yöntem geliştirdi. Balkline, üç yastık bilardo oyuncular üç yastık gibi puan için her topla temas etmeli, daha basit, daha şık bir oyun.
Havuz Oyunları
Eğer Amerika Birleşik Devletleri’nde iseniz, (ya da arkadaşının odasında) yerel barda bulmak için en olasıdır tablolar bilardo masaları yerleştirilir. Bu tablolar üzerinde oynanan oyunları da sağlam renkli ya da çizgili olan numaralı topları bir dizi kullanarak içerir. Oyuncu başka bir topu karşı bir isteka topu vurmak ve masa cepler içine düşmesine neden olarak puan.
Bu oyunların çok popüler versiyonu vardır. Eğer bilardo oynamayı öğrenme konusunda ciddi iseniz, hepsini denemek isteyebilirsiniz.
Şimdiye kadar havuz sekiz top: oynanan en yaygın sürümü, 8-top, 15 top ve bir isteka topu tam bir topla oynanır. Oyunun amacı ilk önce bir takım bir topu cebe (çizgili veya katı) bir takım iddia etmek, sonra takım tüm topları cebe indirmektir. Kazanan oyuncu tarafından oyuna son top siyah sekiz topu olmalıdır.
Genellikle, cebe önce sekiz topu cebe takımın tüm diğer topları otomatik olarak rakibin oyunu kazanır. Genellikle içme insanlar tarafından oynanan popüler oyun tahmin edebileceğiniz gibi, sekiz-top belirli kurallar birçok yerel farklılıklar vardır.
Top oyuncular masa üzerindeki en küçük numaralı top ile faul aldıkları bir top ya da başka cebe önce teması kurmalı tek katı 9 renkli top ve bir isteka topu, dokuz ile Oynanan dokuz-top: -. Yasal olarak dokuz top cep için ilk oyuncu oyunu kazanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir