3D BİLARDO Hileli Apk İndir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

3D Bilardo v2.3.5 HİLELİ APK, sitemizden yoğun olarak talep edilmişti. Dayınızda bu gelen taleplere karşılıksız kalmadı ve oyunun full hileli modunu paylaşma kararı aldı. Böylece oyunumuzu full hileli olarak indirebilir ve oynayabilirsiniz. Oyun Bilardo severler arasında oldukça büyük talep görüyor. Google Play’den 193.000’ten fazla indirilmiş olması, oyunun ne kadar sevildiğinin göstergesi. Oyunun zorluklarından dolayı dayınız full hileli apk’yi paylaşıyor, böylece oyundan alacağınız eğlenceyi üst noktalara taşıyor.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

 
 

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

Oyun etiketleri

3d bilardo masa hilesi, 3d bilardo hileli apk, 3d bilardo hilesi, 3d bilardo hileli apk indir, 3d bilardo apk indir, 3d bilardo indir,  3d bilardo oyunu mobil
Bilardo oynamak için öğrenme zor bir feat olabilir. İşin içinde matematik, yüksek kaliteli ekipman almak ve daha önce hiç oynamamış olsanız kendinizi rezil etmenin birçok yolu bulmaktan. Ama merak etmeyin, bu kılavuzda bu yüzden hiçbir zaman profesyonel gibi karşıma en yararlı ipuçları size anahtar olacaktır.3D BİLARDO Hileli  Olsa bile benim gibi, havuz birkaç kez oynadım orada birçok insan var, ve eğer arkadaşlarınla dışarı Cuma gecesi havuzu oynuyorsanız, sadece zor zamanlarda bir avuç oynamış gibi görünmek için değil deneyin.
Eğer hayatınızda sadece birkaç kere, ya da hiç sopa bir havuz alıp başına bir havuz oyuncu iseniz bilmeniz gereken 6 şey için hızlı ve kolay bir rehber.1. 3D BİLARDO Hileli Apk İndir  Oyun Seviyesi Olduğunu Ya Da Kötü Bir Rakip Bulmak
Eğer bir profesyonel gibi görünmek istiyorsanız, bulma sadece bir kez bir avuç oynayan birinin 5 dakika önce sopa havuzu açmadın gibi bakıyor size yardımcı olabilir. Daha iyisi, hiç bir havuz sopa almamış olan birini bulursan, yıllardır oynuyor gibi görünüyorsun yapabilirsiniz.
2. Bilardo Oynamak İçin Nasıl Online Rehberler
Zor ve 9-5 iş bir mola yeteneklerinizi bu gece tüm tomurcukları ile oynamak için dışarı çıkmadan önce fırça almadın? Korkmayın, bu online eğitim ya da diğer temel dersler seni havuzu, yaklaşık bir dakika içinde bilmeniz gereken her şeyi öğretecek, ve belki bir ya da iki serin bir hile bile, yani arkadaşları yıldır oynadım düşün yapabilirsiniz.
3. Elbise Profesyoneller Gibi
Yırtık pırtık kot pantolon, Eski t-shirt ve spor ayakkabı bırakmanın zamanı. Eğer bir profesyonel gibi görünmek istiyorsanız, onun gibi giyinmek, güzel elbise, gömlek, pantolon, elbise, ayakkabı, ve eğer fantezi almak istiyorsanız, size bir papyon ve yelek kapmak gerekir. Bir profesyonel gibi iyi bir bilardo oyuncusu olduğunu düşünmeye rakibin kandırmak için harika bir yoldur. Onları parmaklarının ucunda tutar ve büyük bir oyalama bir parçasıdır.
4. Bilardo Dilini Öğrenin
Şimdi öğrenmen gereken en önemli lingo baştankara. “ Büyük olasılıkla havuzda iyi olmadığına göre, büyük ihtimalle bir sürü baştankara vuruyor olacaksın. Ne düşündüğünü biliyorum, ama baştankara bilardo masası üzerinde yan cebine köşesinde. Muhtemelen aslında cepler içine almak için iyi değil, çünkü o çok isabet olacaktır. Konuşma “gibi işaret ucu isteka topu muhtemelen (Nesil Havuzu) ucu” yetersiz tebeşir için eksantrik veya bir kişi yüzünden slaytlar “atıfta bulunan bir kelime. Muhtemelen deneyimli olmadığı için, bir sürü konuşma ve arkadaşlar ile oynamak gibi yine baştankara vurdum Adam “gibi ifadeler kullanırken,” veya “bunun gibi oynama olsa bile düşmez” neden bahsettiğini bildiğini sanıyorsun rakibin hile olabilir inanamıyorum. Daha fazla dil ve ifadeler.

3D BİLARDO Hileli Apk İndir

5. ESPN Hakkında Daha fazla Bilardo izle.
Eğer benim gibi bir şey varsa, görerek öğrenen ve eylem şeyler görmek gibi. Bilardo TV online ya da izleyerek, Delta-13 rafı güçlü bir destekçisi olan profesyoneller gibi Florian “Venom” Kohler olarak öğrenebilirsiniz. Televizyonda bilardo izlerken ufkunu her zaman denemek istemişimdir biraz serin hile çekim öğrenmeye açık. Ve eğer ESPN izle, kalitemizi raf yaptı satın almak için birçok getirdi heyecanlı Delta-13 Raf Ticari göreceksiniz.
6. -13 Deltası Deneyim Seviyeniz Ne Olursa Olsun Temiz Bir Mola Verecek.
Bu sürekli sıkı raf havuz topları masada güzel sıkı bir uyum sağlar. Kırma, bir daha düşünün küçük bir arı ihtiyacınız düşünen biri varsa. Sabit havuz topları kırmak, hızlı, yavaş, ya da farklı, 13 Delta her zaman cebinde daha fazla topları garanti, bir profesyonel gibi görünmesini sağlar nasıl olursa olsun.
O var. Eğer gerçekten pro bir havuz oyuncu olmadan pro bilardo oyuncusu olmak için bu 6 ipuçlarını takip ederseniz, en azından bak ve öyle davran bilecek. Ve kim bilir, aslında bir oyun kazanabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir